UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Sprzedać EPEC i będzie na wszystkie inwestycje bez proszenia PiS o jałmużnę, której zapewne i tak nie dadzą. Kilkaset milionów wpadnie. Prezydent śp. Henryk Słonina już 11 lat temu widział taką konieczność ale wszyscy socjaliści, cała elbląska socjalistyczna koteria skoczyła mu do gardła głosząc możliwości naprawy EPEC-u. Przecież nie o naprawianie chodziło i dalej o naprawianie nie chodzi. Kim jest PO?. Moim zdaniem to socjalistyczne dzbany. Kim jest PiS? To też socjalistyczne dzbany tylko większe. Kto by w mieści nie rządził to będzie rząd dzbanów. Bez dotacji to już się w tym mieście nic nie da zrobić. O jej jaka bieda. 100 wniosków napisaliśmy i nie dali i zabrali jeszcze trochę. Miłośnicy dużych dzbanów mówią – głosujcie na PiS to dadzą. Elbląg to miasto biadolenia. Socjalistycznego koteryjnego biadolenia w wydaniu władz i mieszkańców którzy w swojej większości kochają socjalizm. Nigdy by nie zgodzili się na liberalną gospodarkę opartą o prywatyzację nieudolnych budżetowych spółek zakładów. Dlatego tu nikt mądry i uczciwy nie startuje w wyborach, nie zakłada komitetów wyborczych. Nie da się wygrać. Ludzie narzekają i wierzą w naprawę socjalizmu. Teraz modna się zrobiła robi wiara w zbawienne działanie przekopu.
  • @Cz - Nie na temat. Mnie w tej chwili nie interesuje historia PO. Interesują mnie pieniądze na rozwój mojego regionu, ktorych pis chce nas pozbawić
  • @Cz - Jakiego socjalizmu???? 9 czym ty pieprzysz człowieku???
  • @Cz - Nadrukować kart wyborczych, zaangazować mase ludzi, wpakować to mnóstwo pieniędzy (naszych pieniędzy!)Z dnia na dzień obwieścić ze wybory się nie odbędą i teraz płacić poczcie odszkodowanie z pieniędzy publicznych no tak to jest coś! ***** ***
Reklama