UWAGA!

Warsztaty dla przyszłych biznesmenów

Od 12 do 15 marca w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej odbywać się będą warsztaty pn. „Własna firma” skierowane do osób bezrobotnych. Udział w zajęciach jest bezpłatny.

Warsztaty adresowane są do osób bezrobotnych zarejestrowanych w powiatowych urzędach pracy, planujących założyć własną działalność gospodarczą. Celem warsztatów jest określenie predyspozycji zawodowych do pracy w charakterze przedsiębiorcy oraz wyposażenie uczestników warsztatów w wiedzę dotyczącą uruchamiania, prowadzenia i rozliczania działalności gospodarczej.
     Zajęcia rozpoczną się 12 marca o godz. 10 w Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, znajdującym się w budynku Centrum Pracy i Pomocy przy ul. Bema 54, I piętro, pok. 103.
     Zapisy chętnych przyjmowane są telefonicznie, tel. 055 236 03 60 lub 055 236 03 64, wew. 272 lub osobiście w siedzibie Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej, ul. Bema 54, pokój 105, od poniedziałku do piątku w godzinach 8.30-14. Liczba miejsc jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.
     Organizatorami warsztatów „Własna firma” są: Wojewódzki Urząd Pracy w Olsztynie Oddział Zamiejscowy w Elblągu, Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oraz Centrum Pracy i Pomocy.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
 • Byznasmeny jak malowane beda. Po warsztatach od razu conajmniej wyrosna na nastepcow Billa Gatesa. Takie to warsztaty beda. Moze warto by zaprosic na warsztaty dresiarzy, pokaza dobra praktyke zarzadzania. Hłe hłe.
 • Warsztaty tyle samo warte beda co szkolenia organizowane przez klub pracy w PUPie. Jak moze załozyć działalnośc bezrobotny, bez kasy (a domniemam ze skoro jest bezrobotny to jest bez stałego źródła dochodu). Kto im da kredyty, jakiego rodzaju otworzą działalność? Tym którzy nie mają pomysłu jak zarobić to podpowiadam. Najlepiej zarobić można na moherowych beretach, ostatnio są w modzie, w zastępstwie biało czerwone krawaty, hamurgery można robić dla ygłodzonych posłów lub radnych, obrazki z karłami IV RP sprzedawać itd.!!
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zenobiusz_Furman(2007-03-05)
 • ...albo krasnale ogrodowe z twarzami budowniczych IV RP
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  0
  0
  Zenobiusz_Furman(2007-03-05)
Reklama