UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Apeluję do Szanownych Elblążan słowami byłego premiera, Według honorowego przewodniczącego PO "człowiek, który nie będzie rozumiał, co się dzieje, wokół niego, będzie łatwym obiektem manipulacji. Nie uznawajcie Państwo, że nic już od was nie zależy. Ciągle i wszystko od was zależy” - apelował dzisiaj w Białymstoku do studentów Tusk.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    44
    30
    Edmund Szwed(2020-02-24)
  • Dlatego nim tak Angela manipuluje
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    24
    18
    Z i e l a r z (2020-02-24)
  • O moj boze , ale ma pan idola panie Edmundzie, stracil pan u mnie wszystko, co bylo w panu pozytywne ? niech sobie pan poczyta ksiazki redaktora, dziennikarza sledczego W. Sumlinskiego , Jak byl on niszczony przez ekipy Komorowskiego , Tuska -- za proby dotarcia do prawdy , dziennikarz ten zostal doprowadzony do skrajnego wyczerpania I mysli samobojczych mmial wiele spraw w sadzie , zadnej nie przegral choc uwaza , za porazke fakt , ze ci ludzie dalej biora sie za polityke I rzady .Nazywa ich przestepcami I nie boi sie ich tak nazywac , bo jest gotowy zawsze w sadach to udowodnic.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    8
    2
    Sumi- supergosc(2020-02-25)
  • Panie Edmundzie,już zaczynałem pana lubić,a tu taki idol,no nie.Przejrzałem na oczy i już nie będę czytał pańskich przemyśleń,przykro mi.
Reklama