UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Rzad odetnie Elblag od ciepla wytwarzanego przez rzadowa spolke, a ciemnota pisowska sie cieszy, ze bedzie miala zimno w mieszkaniu. Rzad zabiera samorzadom srodki na inwestycje, a ciemnota pisowska sie cieszy. Holota i ciemnota. Polska 2020.Szambo
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    4
    9
    taka prawda(2020-02-25)
  • @taka prawda - Bez polityków, to jak? Władze przyznawać drogą losowania? Może powierzyć jem małpom? Bo ja mam propozycję. Jak chcieliśmy mieć dobrych skoczków, albo siatkarzy, to zatrudniliśmy obcokrajowców. Teraz próbujemy rządzić metodami Putina i Łukaszenki. Ale to mi się nie podoba. Kocham niemieckie autostrady, ale ten rząd wywołał by złe wspomnienia. Moja propozycja to najęcie rządu czeskiego albo fińskiego. Czesi mają publiczną służbę zdrowia, a finowie system oświaty. Finowie, chyba lepsi. Bo wtedy za 50 lat, już polscy obywatele będą w stanie racjonalnie myśleć i znajdzie się kilku, którzy mogą rządzić.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    2
    entuzjasta(2020-02-25)
  • Przecież będzie ciepłownia gazowa tak władze twierdzą to będzie wesoło. Jak wybraliście tak macie od wielu lat. Miejcie pretensje do siebie. Co rząd zabiera samorządom? Co roku podnoszą podatki i opłaty. Niech zaczną umiejętnie gospodarować tym co mają. Przyciągać firmy i ludzi do miasta, bo oni płacą podatki, a z Elbląga wszyscy młodzi uciekają, bo tu nic się nie dzieje i słabe zarobki.
  • Obrażasz innych,twoje wypowiedzi świadczą tylko i wyłącznie o tobie,zgłoś się do psychitry bo coś nie tak z tobą.
Reklama