UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Jakim prawem Portel stronniczo lobbuje przeciw budowie tak ważnej i potrzebnej drogi, która odkorkuje Bema Kościuszki i cały wschodni Elbląg?! Nie jeździcie samochodami droga redakcjo to się nie wypowiadajcie i nie lobbujcie przeciw inwestycji. Dziesiątki tysięcy elblazan bardzo liczy na ta drogę.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    18
    50
    zale(2021-05-04)
  • Gdzie są te dziesiątki tysięcy elblążan? Ani nie widać ich podpisujących petycję na rzecz budowy ulicy, ani na czacie z prezydentem, ani na FB - nigdzie! Jeżdżę ul. Bema i stoję w korku - trudno. Za to kocham przyrodę, ciszę i spokój, które ona niesie, spacery, jazdę na rowerze, ogniska z przyjaciółmi, piękne, historyczne miejsca, a tego wszystkiego dostarcza Bażantarnia!
  • Jak chcesz stać w korku to stoj (twoja sprawa)ja pojadę sobie dalej. Nie mow innym co mają robić i jak mają żyć. Hashtagi: #out
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    6
    16
    Romano(2021-05-04)
  • @Romano - A ty niej podobni tobie nie macie prawa zabierać nam przyrody i świeżego powietrza bo mie chce wam się ruszyć leniwego dupska tylko samochód.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    15
    2
    Totylkoja(2021-05-04)
  • Jedni elblążanie kupują nieruchomości w miejscach słabo skomunikowanych po nieco niższych cenach. Inni płacą za dobrą lokalizację o małym natężeniu ruchu i blisko natury. Hmm.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    11
    3
    Stefan Batory(2021-05-04)
  • Polać mu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    1
    LoeoLoe(2021-05-05)
  • Ja jeżdżę, mało tego mieszkam przy ulicy Bema i jestem przeciwna obwodnicy kosztem Bażantarni. Łatwiej zrobić 13 PPL dwukierunkowa, udrożnić przejazd na osiedle przez Willową i Kolejową. Nie dla wycinki Bażantarni!
  • @:( - Fakt te lobby z Willowej to też masakra
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    5
    0
    LeoOleo(2021-05-05)
  • Te dziesiątki tysięcy są w pracy i nie mają czasu wypisywać takich pierdół jak przeciwnicy budowy tej ulicy. Jak pójdziesz do pracy i założysz rodzinę to też będziesz jeździć samochodem i nie będziesz chciał stać w korku na Bema bo szkoda czasu. Narazie gimbaza jeździ hulajnogami elektrycznymi a się wypowiada o budowie obwodnicy.
  • Wbrew Twej nadziei pracuję uczciwie od wielu lat, mam rodzinę, jeżdżę samochodem, ale też komunikacją publiczną czy chodzę pieszo. Nie przeszkadza mi to w dzień wolny za sobotę 1 maja obejrzeć czat z prezydentem, wieczorem podpisać petycję czy wypowiadać się np. tutaj. Jeśli Ty (oraz "dziesiątki tysięcy elblążan")nie potraficie choćby podpisać petycji w swoim interesie, to wybacz. .. W Elblągu panuje demokracja, ludzie mówią sprawie Bażantarni jednym głosem. No chyba że już zapanowała dyktatura.
  • @Romano - Za to ty innym każesz zrezygnować z lasu
Reklama