UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • Nim zbudujecie ten most, APELUJEMY UPRZEJMIE żeby udostepnic dla aut osobowych ten most na starówce (Most wysoki). .. chociaz w jedną strone jak to na poczatku bylo! Chociaz osobówki do 1,5 tony dopuście. W koncu po to wydano miliony na jego remont by cos moglo sie po nim poruszac. .. .a tymczasem mamy az 2 mosty tylko dla pieszych gdziie akurat ruch pieszy z kazdym rokiem zamiera
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    78
    12
    MOST WYSOKI DLA AUT !!!(2021-12-27)
  • @MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Obydwa te mosty powinny być drożne dla ruchu osobowego 3,5t. jeden był prawidłowo jednokierunkowo otwarty to kostka się poddała na gwarancji i po gwarancji. .. .estetyka mozaiki a la drewienko ponad funkcjonalność i wartość użytkową mostów.
  • @MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Ty się lepiej zastanów, czy ten nowy most po kilku latach też kładką (ale szeroką)dla pieszych nie będzie.
  • @MOST WYSOKI DLA AUT !!! - Jestem zdecydowanie za A może spróbujmy z petycja, zbierać głosy, bo sam komentarz pod artykułem nie wystarczy. Wyłączenie tego mostu bardzo utrudnił życie ale niestety to powód wykonawstwa mostu- Konsekwencje położenia bezmyślnej klepki, niedostosowanej do niczego, nawet nie dla pieszych
  • Nie dla tranzytu przez Stare Miasto. Mosty dla pieszych i rowerzystów, only!!!
  • @MOST WYSOKI DLA AUT !!! - To idiotyczna propozycja. Ruch na Starym Mieście należy maksymalnie ograniczać, a nie rozszerzać. Podobne propozycje są krótkowzroczne i prowadzą do obniżania szeroko rozumianej jakosci życia w mieście, a co za tym idzie szkodzą rozwojowi Elbląga i grożą jego dalszą marginalizacją.
  • Nalezy ograniczyc ruch na Starym Mieście? XD
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    Filozofia xd(2021-12-27)
  • @Filozofia xd - Ograniczmy ruch w mieście, nie tylko na starym mieście gdzie ów wystawca komentarza mieszka. Mostów tez nie budujmy tylko rowery i furmanki. To właśnie świadczy ze to miasto nigdy się nie rozwinie S będzie zdychali bo taki jeden z drugim ms wystarczajaco na życie i jemu więcej nie trzeba. A inni??? Kto to jest inni wystarczy ja, ja ….
  • A gdzie ty masz Stare miasto w Elblągu
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    5
    jakóp(2021-12-28)
  • Prezydent powien posłuchać mieszkańców i wyremontować most wysoki zlikwidować kostkę i normalnie zrobić drogę asfaltową po co ta kostka tam potrzebna i będzie się zapadać należy go odpowiednio wzmocnić i puścić tam samochody tyle pieniędzy poszło na te mosty a my mieszkańcy nie mają z tego mostu żadnego pożytku bo nie ma przejazdu dziadostwo
Reklama