UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
 • Według mapki, projektowana obwodnica wschodnia ma przebiegać od ulicy Łęczyckiej na wysokości Dębicy, koło leśniczówki Ďębica i z jej prawej strony biec śladem szlaku turystycznego, chyba niebieskiego, do mostku dla pieszych i rowerzystów, na Srebrnym Potoku, i pomiędzy polanką z wiatami a wzgórzem z resteuracją Myśliwska, następnie odbijać w lewo w kierunku skrzyżowania ulicy Sybiraków z Marymoncką. Moim zdaniem budowa czegoś takiego pozbawi nasze miasto miejsca rekreacji i wypoczynku, z którego możemy się chlubić i cieszyć, nie wiem tylko co się stanie z linią tramwajową przy Marymonckiej- jezdnia tam napewno będzie poszerzona i zabraknie miejsca na torowisko, tak więc żegnaj Bażantarnio i "dwójeczko".
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  20
  4
  Trusowianin(2021-03-31)
 • @Trusowianin - Chlubić? Byłeś tam kiedyś ? Widziałeś jak to chlubne miejsce jest traktowane? Przecież i tak tam wjeżdżają smrodowozami aż na polane. .. bo ciężko jest zrobić kilka kroków. Po za tym jak miasto ma się rozwijać to nie ma wybacz ale trakcja musi powstawać czy się komuś widzi czy nie. Rzecz jasna Ci którzy nie jeżdżą przez tamten zakorkowany rejon do pracy to będą oponować.
 • @Das - Bażantarnia jest unikatowa, uważasz że warto to zmienić na rzecz drogi?Może po prostu warto pomyśleć jak inaczej tą obwodnicę puścić. .. Każdy człowiek wybierając mieszkanie dokonuje własnego wyboru, jeśli ktoś wybrał Łęczycką i okolice to teraz niech nie narzeka na korki. Ja nie chcę stracić miejsca do wypoczynku, takiego jakim jest Bażantarnia a patrząc ile ludzi tam spędza czas jeżdżąc rowerami, spacerując, biegając czy po prostu grilując to jest to całkiem spora grupa. Masz rację że sporo ludzi jeździ tam autami, jest parking więc z niego korzystają. .. ..
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  8
  2
  las wokół nas(2021-04-01)
 • @las wokół nas - Rozważania są czysto hipotetyczne. Nieudolna miejscowa władza nie jest w stanie wydębić środków nawet od swoich. Okolice Dębicy zostały tak przez nich wymyślone, że niedługo potrzebne będą tam powietrzne estakady. Jeszcze kilka budynków użyteczności publicznej, osiedli i bedziemy tam fruwać.
Reklama