UWAGA!

Wynegocjuj najlepszą cenę!

2014-05-26
11:30
 
Wynegocjuj najlepszą cenę!

W ofercie Kamienic przy bramie pozostało jeszcze kilka ciekawych lokali mieszkalnych. „Wynegocjuj najlepszą cenę” to hasło przewodnie wiosennej promocji oferty dewelopera. Ceny mieszkań są bardzo zróżnicowane.

W czasie wojny polsko-krzyżackiej, Krzyżacy postanowili zdobyć Elbląg, który był bogatym i silnym gospodarczo ośrodkiem. Legenda głosi, że zakonni rycerze, próbowali dostać się do miasta nocą, aby zaskoczyć śpiących elblążan. Jednym z niewielu mieszkańców, który nie spał był młody piekarczyk. W czasie wypieku chleba postanowił zaczerpnąć świeżego powietrza i wspiął się na mury obronne. Kiedy zauważył, że wróg nadjeżdża od północnej bramy, zwanej dziś Bramą Targową, podbiegł do niej i przeciął swoją łopatą do wyciągania pieczywa z pieca linę, która utrzymywała kratę broniącą dostępu do miasta. Ta natychmiast opadła, uniemożliwiając tym samym zdobycie miasta przez Krzyżaków. Zaalarmowani elblążanie, po przebudzeniu odparli atak wojsk zakonnych, a młody piekarczyk stał się bohaterem miasta. Na pamiątkę tego wydarzenia, od północnej strony bramy, na jej fasadzie widnieją dwa odciski łopaty piekarczyka.
      
       To właśnie tutaj, w bezpośrednim sąsiedztwie wydarzeń z tamtych lat, powstał kompleks pięciu kamienic, będących niezwykłym połączeniem historii oraz ezoterycznego klimatu elbląskiej starówki. Kamienice zostały usytuowane pomiędzy ul. Stary Rynek a Galerią EL. Kamienice przy bramie, to zespół unikalnych apartamentów i lokali usługowych.
            
       Są to już ostatnie lokale mieszkalne oferowane w tym zespole kamienic. Deweloper proponuje Państwu podjęcie indywidualnych negocjacji cen na lokale mieszkalne pozostałe w ofercie. To od Państwa zależy na jakich warunkach i za jaką cenę kupicie wymarzone mieszkanie na Starym Mieście w Elblągu. Do dyspozycji pozostało jeszcze kilka mieszkań dwupokojowych w tym dwa położone na pierwszym piętrze oraz kilka trzy pokojowych. Każda cena jest ustalana indywidualnie w ramach możliwości finansowych klienta. Standard wykończenia kamienic oraz standard poszczególnych lokali powoduje to, że są one przygotowane do prac wykończeniowych i dekoratorskich. Kupno lokalu, z którego okien rozpościera się widok na ul. Stary Rynek i Bramę Targową z pomnikiem naszego Piekarczyka lub Galerię El wraz z nowo oddanym mostem w ciągu ulicy Studziennej to również idealna inwestycja pod wynajem. Lokale te cieszą się ogromną popularnością wśród najemców. W ramach oferty deweloper dopuszcza również zmiany rozkładu i funkcji lokali, przez co klienci wykorzystujący taką możliwość czasami łączą ze sobą poszczególne lokale. Takich przypadków odnotowano już kilka.
      
       Zapraszamy do zapoznania się z filmem umieszczonym na stronie inwestycji www.kamieniceprzybramie.pl, na którym obejrzycie Państwo nie tylko lokale obecnie oferowane do sprzedaży, ale również lokal wykończony przez jednego z inwestorów.
            
       Wszystkie szczegóły o inwestycji, rzuty lokali, ich cennik znajdziecie Państwo na stronie www.kamieniceprzybramie.pl lub bezpośrednio w biurze sprzedaży przy al. Grunwaldzkiej 31 w siedzibie BPN Biura Pośrednictwa Nieruchomości, tel. 55 233 25 39 lub 603 648 100
            
       Lokale można oglądać również w godzinach popołudniowych oraz w dni wolne pod pracy. Serdecznie zapraszamy.

       ---- Reklama ----

      
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej