UWAGA!

XII Konferencja ODGiK

Elbląg, Tak było przed rokiem.
Tak było przed rokiem.

Już dwunasty raz w Elblągu odbędzie się konferencja poświęcona problematyce Ośrodków Dokumentacji Geodezyjnej i Kartograficznej. Patronat nad konferencją objęła Jolanta Orlińska, główny geodeta kraju. Na konferencję, która w tym roku odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia, tradycyjnie zaprasza Prezydent Miasta Elbląga oraz Stowarzyszenie Geodetów Polskich.

Tytuł tegorocznej Konferencji brzmi „Na progu nowej legislacji”. Pierwszy dzień konferencji pragniemy poświęcić najbardziej aktualnej problematyce, jaką bez wątpienia jest reforma administracji publicznej. Podsumowaniem będzie tradycyjne już Forum Dyskusyjne, do którego bazą będą przedstawione tego dnia referaty. W tym roku planujemy przedłużenie Forum Dyskusyjnego ze względu na szeroki zakres tematyczny.
       Drugi dzień konferencji to prezentacja najważniejszych krajowych projektów geoinformatycznych oraz przegląd wdrożeń roku ubiegłego. Drugiego dnia dokonamy również małego przeglądu projektów geoinformatycznych realizowanych przy wsparciu funduszy unijnych.
       Elbląska Konferencja już od wielu lat cieszy się ogromnym zainteresowaniem, skupiając corocznie szerokie grono uczestników, w tym także gości i prelegentów zagranicznych z Rosji, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji, Ukrainy, Litwy czy Niemiec. Konferencja już na stałe wpisała się do kalendarza imprez programowych pod patronatem Głównego Geodety Kraju, zaś jej tematyka oraz poruszane zagadnienia są ważnym punktem odniesienia dla organizacji służby geodezyjnej w Polsce.
       W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy osoby zainteresowane uczestnictwem w konferencji do zgłoszenia na stronie www.konferencjaodgik.pl. Przewidywany koszt uczestnictwa wynosi 1199 zł (w tym dwa noclegi, pełne wyżywienie, uroczysta kolacja, materiały konferencyjne) przy wpłacie wniesionej do 15 lutego. Po tym terminie koszt uczestnictwa wynosi 1 399 zł. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 55 237 60 00.
       Nieodłącznym elementem elbląskich Konferencji są warsztaty tematyczne oraz targi wystawiennicze. To tu uczestnicy Konferencji mają okazję zapoznać się z nowinkami technicznymi oraz najnowszymi rozwiązaniami geoinformatycznymi dla branży. Serdecznie zapraszamy wszystkie firmy kierujące swoją ofertę do administracji samorządowej ośrodków dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej oraz przedsiębiorstw branży geodezyjnej i geodezyjno-informatycznej do zapoznania się ze szczegółami oferty wystawienniczej. Szczegółowe informacje uzyskacie Państwo pod numerem telefonu: 55 237 60 48.
      

 


       W ramach podziękowania za udział w kolejnej edycji Konferencji ODGiK przygotowaliśmy atrakcyjną niespodziankę. W najbliższym czasie uchylimy rąbka tajemnicy… tymczasem zapraszamy do odwiedzania strony www.konferencjaodgik.pl.
      
       Karolina Bonikowska, Opegieka
      
      

PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Ano właśnie - mamy pod nosem taką instytucje i lokomotywę a miasto w żadnym najmniejszym stopniu nie potrafi z tego korzystać. W kalendarzu XXi wiek a w ratuszu reminiscencje początka dwudziestego - po rewolucji pażdziernikowe. j
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    0
    0
    AborygenMiejscowy(2010-02-02)
Reklama