UWAGA!

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (wybrany wątek)
  • u mnei sasiad z budynku opala mieszkanie tak ze kopci z komina jakby palil smiecmi, smierdzi na dzielnicy, w mieskzaniu drapie w gardlo, dzwonie na straz miejska mowia ze czesto ludzie uzywaja kiepskiej jakosci opalu wegla, no na cholere im te drony i pomiary substancji wydobywajacych sie z komina skoro leci czarny dym, czlowiek nie otrzymuje pomocy tylko tlumaczenia, a dzielnica zadymiona, absurd, ludzi straszono dronami a dzisiaj dyzurny mi mowi ze jesli ktos pali weglem to bez znaczenia ile z komina smrodu leci i czarnego dymu
  • No no a gdzie, który to sąsiad?
  • nie chodzi tyle o sasiada co o to ze nie wazne jak kopci to nic nie idze zdzialac w tym zakresie, bo u nas w PL to wpadnie straz i stwierdza ze pali weglem i nic nie zrobia,
  • Rządy Prawa i Sprawiedliwości sprowadziły do Polski z Rosji ogromne ilości bardzo złej (pozaklasowej) jakości węgla. Ja nie wiem jakie kryteria chciwości i niekompetencji nimi kierowały. Dlatego teraz mamy syf w powietrzu, jeszcze więcej chorób nowotworowych i problemy o których Ty piszesz. Bo jeśli władza pozwoliła palić toksycznym węglem to znaczy że normy jakościowe już nie obowiązują. Uważam, że dla dobra zdrowia Polaków dobrze się stało że już nie będą stanowić prawa.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    1
    4
    apolityczny(2023-11-30)
  • @apolityczny - Rząd prawa i sprawiedliwości musi siedzieć w wiezieniu to oszuści!
  • @apolityczny - Masz nadzieję że obecna banda ignorantów będzie lepsza od poprzedniej bandy ignorantów, oby nie było gorzej bo wygląda to niestety słabo.
    Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
    2
    0
    Katabas(2023-11-30)
Reklama