UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Zagłosowali, wygrali i będzie remont

 
Elbląg, Ul. Marii Skłodowskiej - Curie doczeka się remontu
Ul. Marii Skłodowskiej - Curie doczeka się remontu (fot. Anna Dembińska)

W ubiegłorocznym głosowaniu w elbląskim Budżecie Obywatelskim remont ul. Marii Skłodowskiej – Curie uzyskał poparcie 619 głosujących. To wystarczyło, żeby inwestycja została przyjęta do realizacji. Ratusz właśnie szuka wykonawcy.

619 głosów w Budżecie Obywatelskim (okręg nr 3) zdobył wniosek Jolanty Pękały na rewitalizację ul. Marii Skłodowskiej - Curie. Został on przyjęty do realizacji, w Budżecie obywatelskim jego koszt oszacowano na 450 tys. zł.

W ramach inwestycji urzędnicy planują odnowienie nawierzchni oraz chodników na odcinku 189 metrów. „Jezdnia jest w bardzo złym stanie technicznym. Występują liczne spękania, deformacje oraz ubytki powierzchniowe. Brak jednoznacznych spadków podłużnych i poprzecznych powoduje liczne zastoiska wody i dalsza destrukcję nawierzchni” - możemy przeczytać w dokumentacji przetargowej.

Na wykonane prace wykonawca udzieli minimum 36-miesięcznej gwarancji. Najlepsza oferta zostanie wyłoniona na podstawie ceny oraz długości gwarancji. Otwarcie ofert zaplanowano na 7 lipca i wtedy powinniśmy poznać koszt inwestycji oraz firmę, który wykona remont.

Na wykonanie inwestycji wykonawca będzie miał 70 dni od przekazania placu budowy.

SM
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Reklama