UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

ZUO się modernizuje

Dziś (7 stycznia) podpisano umowę na zaprojektowanie, dostawę i montaż linii technologicznych w ramach projektu pt. „Racjonalizacja gospodarki odpadami komunalnymi i rekultywacja składowisk odpadów w Elblągu”.

Umowę podpisali Marian Wojtkowski, dyrektor Zakładu Utylizacji Odpadów w Elblągu i Michael Ludden, prezes Zarządu Sutco Polska w Katowicach.
       Jej przedmiotem jest realizacja części zadań przewidzianych do realizacji w ramach Projektu I „Racjonalizacja gospodarki odpadami komunalnymi w Elblągu”, polegających na zaprojektowaniu, dostawie i montażu linii technologicznych do przetwarzania, unieszkodliwiania i odzysku odpadów komunalnych pochodzących z terenu miasta Elbląga. Kontrakt obejmuje: linię sortowniczą odpadów zmieszanych i pochodzących z selektywnej zbiorki, linię sortowniczą opakowań i odpadów szklanych, linię doczyszczania i konfekcjonowania odpadów tworzyw sztucznych, linię przygotowania komponentów paliwa alternatywnego oraz linię przygotowania odpadów wielkogabarytowych, elektrycznych, elektronicznych, sprzętu AGD i RTV
       Zakład Utylizacji Odpadów w Elblągu po rozbudowie i doposażeniu w maszyny i urządzenia służące do gromadzenia, wewnętrznego transportu, unieszkodliwiania, odzysku, magazynowania odpadów, zapewni możliwość realizacji wszystkich elementów zintegrowanego systemu gospodarki odpadami zgodnego z polskim i unijnym prawodawstwem oraz spełniającego najlepsze dostępne techniki i technologie.
       Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Funduszu Spójności w ramach II osi priorytetowej „Gospodarka odpadami komunalnymi i ochrona powierzchni ziemi”, Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.
      
      
oprac. PD
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
Reklama