UWAGA!

Geneo™ - najnowocześniejsza technologia w trosce o piękno Twojej skóry!

 Geneo™ - najnowocześniejsza technologia w trosce o piękno Twojej skóry!

Współczesna kosmetologia i medycyna estetyczna skupia się na poszukiwaniu coraz to nowszych i bezpieczniejszych rozwiązań z zakresu odmładzania i poprawy wyglądu skóry, które nie wymagają interwencji chirurgicznej przy użyciu skalpela. Właśnie takim rozwiązaniem jest najnowszy zabieg Geneo™ firmy Pollogen.

Geneo™ to jeden z najbardziej zaawansowanych technologicznie zabiegów, do stworzenia którego inspiracją były naturalne gorące źródła, znane ze swoich właściwości dotleniających skórę. Platforma Geneo™ wykorzystuje podobne zjawisko. Podczas zabiegu uwalnia się niezliczona ilość małych bąbelków bogatych w CO2, które delikatnie pękają na powierzchni skóry. Środowisko bogate w CO2 powoduje fizjologiczną reakcję organizmu zwaną „efektem Bohra”, w wyniku której krew bogata w tlen wysyłana jest do obszaru zabiegowego. Jednocześnie w trakcie zabiegu złuszcza się naskórek, tworząc idealne środowisko do wchłaniania niezbędnych składników odżywczych zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.
      
       Podsumowując platforma Geneo™ daje skórze trzy efekty pielęgnacyjne jednocześnie:

       - efekt głębokiego dotlenienia skóry, dzięki czemu skóra staje się bardziej promienna, rozjaśniona oraz napięta,
       - efekt złuszczenia zrogowaciałej warstwy naskórka oraz usunięcie wszelkich zanieczyszczeń; skóra staje się wygładzona i przygotowana na odżywianie,
       - efekt rewitalizacji skóry za pomocą substancji aktywnych zawartych w jednorazowych kapsułkach i żelach zaaplikowanych podczas zabiegu.
      
       W zależności od potrzeb skóry zabieg występuje w opcjach:
      
       NeoRevive® - dla cer dojrzałych, wymagających silniejszego ujędrnienia.
      
       NeoBright® - dla cer z przebarwieniami, wymagających silnego odżywienie lub borykających sie z problemami trądzikowymi.
      
       Zabieg Geneo™ wykonuje się w obrębie twarzy, szyi i dekoltu. Dodatkowe zastosowanie głowicy z tripolarną falą radiową redukuje zmarszczki, wpływa na wzrost nowego kolagenu i poprawę elastyczności skóry.
      
       Zabieg Geneo™ firmy Pollogen dostępny jest już w Salonie Urody Kamea. Więcej szczegółów dotyczących zabiegu jak i innych propozycji zabiegowych znajduje się na stronie www.salonkamea.pl.

 


       Serdecznie zapraszamy!
      
       Salon Urody Kamea

       ul. Gołębia 1
       82-300 Elbląg
       tel. 55 611 41 11
       www.salonkamea.pl
       salon@salonkamea.pl
      

-------- Reklama -------

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie