UWAGA!

Hity światowej kosmetologii w SPA Srebrny Dzwon w Kadynach

2012-09-13
08:00
 

Jeżeli masz ochotę poczuć odmładzającą siłę komórek macierzystych, wybierz się na nowe zabiegi do SPA Srebrny Dzwon w Kadynach.

Oferujemy Cell Vitale – klucz do wiecznej młodości. Jego nowatorstwo polega na użyciu zamkniętych w liposomach roślinnych komórek macierzystych w połączeniu z wysoce skuteczną mieszanką substancji aktywnych. W efekcie następuje wzrost jędrności i elastyczności skóry, jej wygładzenie i poprawienie kolorytu. Komórki macierzyste zawarte w produktach Cell Vitale stymulują wzrost ludzkich komórek macierzystych skóry, chronią ją przed działaniem wolnych rodników, umożliwiają regenerację i odnowę naskórka.
       Innym niewątpliwym hitem jest mezoterapia mikroigłowa – Derma Roller. Innowacyjność tego zabiegu polega na użyciu rolki z igiełkami. Mikronakłuwanie pozwala na transport składników aktywnych do głębokich warstw skóry. Zabieg działanie stanowi bezpieczną alternatywę nie tylko liftingu operacyjnego, ale jak dowodzą badania kliniczne, jest także bardziej efektywny niż zabiegi laserowe oraz peelingi chemiczne. Efekty jakie możemy osiągnąć podczas zabiegu na skórę twarzy to:
       – rewitalizacja
       – rozjaśnienie i usunięcie przebarwień
       – odmłodzenie okolic oczu
       – wygładzenie zmarszczek.
       Mezoterapia mikroigłowa znakomicie poprawia również jędrność skóry, zmniejsza cellulit, rozstępy i blizny pooperacyjne. Decydując się na zabieg otrzymacie Państwo osobiste urządzenie Derma Roller, którym zostanie wykonana seria zabiegów poprzedzonych konsultacją z kosmetologiem.
       SPA Srebrny Dzwon poleca również bardzo skuteczny i dający wspaniałe rezultaty zabieg przeciwutleniający z witaminą C – Silvert Thermal. Zabieg zapewnia ochronę przed wolnymi rodnikami oraz silnie stymuluje wytwarzanie kolagenu, poprawia jędrność i elastyczność skóry. Następuje widoczna poprawa nawilżenia i ożywienia skóry. Efektywnie przeciwdziała tworzeniu się zmarszczek, reguluję pigmentację cery, zapobiegając powstawaniu plam, przebarwień i piegów. Efekt widoczny natychmiast!
      
       Czy warto poddać się opisanym zabiegom? Niektóre z nich wydają się nieco drastyczne, inne bardzo przyjemne. Łączy je jedno – dzięki każdej z metod twarz staje się promienna i wyraźnie młodsza.
      
       Odkryj swoją prawdziwą urodę w SPA Srebrny Dzwon w Kadynach. Zapraszamy.
      
       Więcej informacji na stronie internetowej www.SpaKadyny.pl.
      

 


      

-------------- Reklama ---------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej