UWAGA!

Imieniny w domu, catering z restauracji

2013-02-12
22:20
 
Imieniny w domu, catering z restauracji

Zanim zaproszą Państwo do domu swoich imieninowych gości wszystkie dania na stół przygotuje catering Nowej Holandii. Urozmaicone menu z sałatkami, daniami na ciepło oraz paterami smacznych zakąsek firma przywiezie w dniu imienin dosłownie na chwilę przed przyjściem gości. Catering to wygoda, oszczędność czasu i co najważniejsze dobra cena przystępna dla każdego. Polecamy!

Imieniny organizowane w domu nie muszą kojarzyć się z długą kartką zakupów do zrobienia i godzinami w kuchni. Po catering sięga coraz więcej osób tłumacząc to w bardzo prosty sposób – zamawiamy to co lubimy, firma przywozi gotowe dania, na głowie zostaje nam tylko dobre zaopatrzenie barku.
      
       - Catering Nowej Holandii obsługuje wszystkie wydarzenia organizowane przez elblążan w mieszkaniu – chrzciny dziecka, rocznice ślubu, urodziny, imieniny, imprezy panieńskie oraz wieczory kawalerski. Proponujemy usługę od A do Z; wynajmujemy stoły, krzesła, obrusy i zastawę, dekorujemy stół i oczywiście wg wcześniej ustalonego menu przygotowujemy dania na cały wieczór. Gospodarze mogą spokojnie zająć się gośćmi bez konieczności latania co kilka minut do kuchni - informuje Jacek Łazuka, szef gastronomii Nowej Holandii.
      

       U Państwa w domu również szykują się imieniny lub spotkanie ze znajomymi?
       Zapraszamy do składania zamówień na catering pod numerem telefonu 507 247 247
       Menu z cennikiem mailowo po zapytaniu na adres nowaholandia@nowaholandia.pl

       Nowa Holandia solenizantom obchodzącym imieniny w lutym i marcu życzy udanych spotkań i świętowania w gronie znajomych oraz rodziny.
Polecamy się z naszym cateringiem!
      
      
-------------reklama------------
      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej