UWAGA!

Laserowy resurfacing, czyli usuwanie blizn i zmarszczek laserem frakcyjnym CO2

 Laserowy resurfacing, czyli usuwanie blizn i zmarszczek laserem frakcyjnym CO2

Z wiekiem włókna kolagenowe naszej skóry ulegają zniszczeniu. Stanowią one rusztowanie, dlatego przy ich braku skóra zapada się i powstają zmarszczki oraz bruzdy. Laserem frakcyjnym możemy wytworzyć nowe i regenerować stare włókna kolagenowe.

Laserowe odmładzanie polega na usunięciu zniszczonej skóry w sposób skuteczny i bezpieczny. Efekty zabiegu laserem frakcyjnym CO2 są spektakularne i utrzymują się bardzo długo nawet wiele lat. Laserem eCO2 można odmłodzić twarz, szyję i dekolt nawet o 5-10 lat już po jednym zabiegu.
      
       Laserowe usuwanie zmarszczek i blizn polega na wywoływaniu w skórze wiązką lasera gęsto ułożonych mikroskopijnych kolumn. To stymuluje do powstawania oraz regeneracji włókien kolagenowych. Efekty są widoczne już kilka dni po zabiegu, a proces odbudowy kolagenu przebiega stopniowo z każdym dniem i trwa od 3 do 6 miesięcy. Jest to czas potrzebny do wytworzenia nowych włókien kolagenowych dzięki którym skóra jest bardziej sprężysta i jędrna, czyli mniej pomarszczona.
      
       W efekcie zabiegu laserowego resurfacingu uzyskujemy wygładzanie zmarszczek, blizn, ujędrnianie i zagęszczanie skóry. Technologia laserowa Fraxel została opracowana w celu uzyskania głębokiej regeneracji skóry, przy czym gojenie jest bardzo szybkie w porównaniu do laserów starego typu. Dzięki temu po zabiegu laserem frakcyjnym CO2 okres rekonwalescencji jest szybki. U wielu osób wystarczą 2 dni wolne (weekend), aby wrócić do codziennych obowiązków.
      
       Laser frakcyjny CO2 uznawany jest za najskuteczniejszą metodę wygładzania blizn po trądziku. Przy odmładzaniu i usuwaniu rozszerzonych porów może wystarczyć nawet jeden zabieg, a przy bardzo zaawansowanej wiotkości skóry i głębokich bliznach 2-3 sesje.
       Laserem frakcyjnym eCO2 wykonuje się zarówno delikatny, jak i głęboki peeling laserowy, w zależności od potrzeb pacjenta.
      
      
      
      
      
Zapraszamy na konsultacje z zakresu medycyny estetycznej do
       Gabinetu Dermatologii Estetycznej
       dr n. med. Danuty Dąbrowskiej,
       który mieści się w Studio Neo Lady.
      
       Więcej informacji oraz pełną ofertę zabiegów można znaleźć na stronie:
      
      
www.danutadabrowska.pl
      

 


       ------------- Reklama -------------

.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie