UWAGA!

Mama w Elblągu - kto pójdzie na zabiegi upiększające?

Dziękujemy wszystkim za udział w rozmowie. Pojawiło się wiele ciekawych głosów, dzięki którym dyskusja była momentami bardzo gorąca! Która z piszących Pań otrzyma nagrodę w postaci zabiegu?

Jak można wywnioskować z Waszych słów, mamom zależy na dobrej, profesjonalnej opiece dla dziecka, gdy same pracują czy są na przykład na zakupach. Żłobki otwarte do godz. 20 -ten postulat wywołał kontrowersje, chociaż przecież nie każdy rodzic ma pracę w określonych godzinach i nie zawsze wraca do domu o 16. Są tacy, którzy pracują na przykład zmianowo i takim ludziom otwarte do późna placówki są po prostu bardzo potrzebne.
     Zdarzają się również prośby o możliwości spotkania się w większej grupie i poznania innych rodziców. Aerobik dla mam i kobiet w ciąży to także pomysł, który może mieć w Elblągu poparcie, jak również zajęcia dla najmłodszych dzieci i ich rodziców.
     Wypowiadały się przede wszystkim matki, chociaż nie zabrakło także męskich głosów. Niestety, wiele ciekawych opinii nie zostało podpisanych, w związku z czym nie brały udziału w naszym konkursie.
     
     Karnet na jednorazowy zabieg w Gabinecie Promocji Zdrowia i Urody Anny Adamik mieszczący się przy ulicy Żeromskiego 2, tel. 509 733 928, otrzymują:
     zabieg ujędrniający - lewa
     zabieg na twarz - rozmarzona mama
     zabieg na twarz - Sylwia 8687
     zabieg na dłonie - mamusia
     zabieg na dłonie - Daniela.
     
     Gratulujemy! Laureatki prosimy o kontakt z redakcją!
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama