UWAGA!

Nowy sklep dziecięcy

2010-11-25
08:00

Zabawki pluszowe w cenach niższych niż w hurtowni, komplety dziecięce, bluzki, spodnie, spódnice, sukienki – to wszystko znajdziesz w nowo otwartym sklepie M&M z odzieżą dziecięcą typu outlet znajdującym się przy ul. 12 Lutego 23 E w Elblągu.

Odzież pochodzi z końcówek serii, nadwyżek produkcyjnych, licytacji, zwrotów konsumenckich, pozostałości niesprzedanych przez sklepy pierwotnego przeznaczenia danej marki. Są to kolekcje z ubiegłych sezonów, a także aktualne, zarówno w I jak i II gatunku, występujące często w niepełnych rozmiarach lub zastępczych opakowaniach. Towar outletowy może również nie posiadać kompletnych metek oryginalnych (części lub wszystkich). Posiadamy outlet z UK i USA.

 


       Aktualnie w promocji są: komplety dziecięce, w tym z postaciami z bajek już od 48 PLN; bluzki na długi rękaw już od 12 PLN; zabawki pluszowe; spodnie, spódnice, sukienki już od 15 PLN; odzież niemowlęca już od 4 PLN za sztukę. Zapraszamy do odwiedzenia nowego sklepu, w którym każde dziecko znajdzie coś dla siebie. Dostawy planowane są co 10 dni. Ponadto, jeśli podadzą Państwo hasło: "Reksio" otrzymacie 10 proc. zniżki na zakupy. Promocja obowiązuje tylko do końca grudnia. Dodatkowo zachęcamy również do zbierania metek - każda metka to 1 proc. upustu na kolejne zakupy. Każdy, kto zbierze do 20 metek otrzyma 20 proc. rabatu.


      
       Więcej informacji na temat aktualnych promocji można znaleźć na stronie: mm-elblag.pl.

      
-------------------- Reklama ---------------------

      
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej