UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Profesjonalne leczenie otyłości w naszym mieście

2010-02-21
18:00
Profesjonalne leczenie otyłości w naszym mieście

Od stycznia tego roku w Elblągu działa profesjonalny Gabinet Leczenia Otyłości i Nadwagi Bellamed, którego założycielem jest lekarz Gabriel Ruciński.

Gabinet skupia się przede wszystkim na leczeniu i profilaktyce współczesnych chorób cywilizacyjnych, w których istotną rolę odgrywają błędy żywieniowe prowadzące do nadwagi i otyłości. Nasi Pacjenci objęci są profesjonalną opieką lekarzy, dietetyków i psychologa.
       Naszym podstawowym celem jest rozpowszechnianie wiedzy na temat racjonalnego odżywiania, promowanie zdrowego stylu życia, służenie pomocą w ustaleniu diety w chorobie.
       Podążając za definicją WHO, która ujmuje zdrowie holistycznie staramy się zapewnić naszym Pacjentom dobrostan nie tylko fizyczny, ale również umysłowy i społeczny.
       Nasi dietetycy ustalają indywidualną dietę dopasowaną do potrzeb organizmu naszych Pacjentów, co stanowi klucz do poprawy zdrowia, nastroju i wyglądu.
      
       Ustalamy diety w następujących jednostkach chorobowych:
       - nadwaga, otyłość
       - cukrzyca typu 2
       - miażdżyca
       - choroby układu krążenia, w tym nadciśnienie, dyslipidemie
       - choroby nerek
       - choroby przewodu pokarmowego, w tym zaparcia
       - alergie pokarmowe
       - celiakia
       - choroby trzustki
       - dna moczanowa
       - nowotwory ( w tym jak zmniejszyć ryzyko nowotworów złośliwych u osób obciążonych rodzinnie).
      
       Ustalamy diety, zgodne z zasadami prawidłowego żywienia, dla osób zdrowych:
       - dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym
       - dorosłych o różnej aktywności fizycznej
       - osób starszych
       - kobiet w ciąży
       - kobiet karmiących.
      
       Udzielamy porad, jak uniknąć interakcji pomiędzy żywnością a zażywanymi lekami. Nasi lekarze doradzają indywidualny program aktywności fizycznej i prowadzą szkolenia dla firm. Nawiązujemy współpracę z centrami sportowymi i klubami fitness.
      
       Jako jedyni w rejonie wprowadziliśmy możliwość konsultacji drogą internetową. Teraz pacjenci poprzez naszą stronę internetową www.bella-med.pl mogą zasięgnąć specjalistycznej porady lekarskiej. Do końca lutego usługa jest bezpłatna.
      
       Informujemy również, że w ramach promocji w najbliższą sobotę 20 lutego organizujemy dla naszych Pacjentów wizytę profilaktyczną, która obejmie konsultację lekarza, konsultację dietetyczki, badania biochemiczne krwi (cholesterol całkowity, HDL, LDL, trój glicerydy, glikemia) oraz EKG. Wszystko w cenie 150 zł. Rejestracja telefoniczna 600511 512 lub mail rejestracja@bella-med.pl.
      
       Dodatkowo jako jedyni w Elblągu proponujemy Państwu nowoczesny zabieg ultracontour. To rewolucja w zabiegach wyszczuplających – zabieg, który jest całkowicie bezpieczny, nieinwazyjny, bezbolesny. Usuwa tkankę tłuszczową, nie narusza otaczających narządów – naczyń krwionośnych i nerwów. Efekty są porównywalne lub nawet lepsze od liposukcji, która jest zabiegiem chirurgicznym, związanym z niedogodnościami, wydłużonym okresem rekonwalescencji, oraz obarczony ryzykiem powikłań.
      
       Zabieg ultracontour to opracowana przez naukowców rewolucyjna metoda nieinwazyjnego wyszczuplenia przez niszczenie błon komórek tłuszczowych (lipoliza) za pomocą zogniskowanych ultradźwięków. Szczegółowe informacje na stronie: www.bella-med.pl.
      
      
Zapraszamy wszystkich serdecznie Gabriel Ruciński wraz z zespołem.

       ------------- Reklama --------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl