UWAGA!

Silna i niezależna. Kobieta na swoim

 Elbląg, Silna i niezależna. Kobieta na swoim

Centrum Spotkań Europejskich „Światowid” zaprasza na imprezę „Silna i niezależna. Kobieta na swoim”. W dniach 16 – 17 września na uczestniczki i uczestników czekają różnorodne atrakcje. Spośród bogatego programu, warto wyróżnić warsztaty współorganizowane z Babską Wyspą – Strefą Pozytywnej Energii.

Jedną z propozycji są zajęcia z numerologii, które odbędą się 16 września o godz. 16. Podczas spotkania będzie można zapoznać się z numerologicznym alfabetem, poznać swoje cechy charakteru i osobowości oraz pewne predyspozycje, wykształcone w procesie wychowania. Jak tłumaczy prowadząca warsztaty, Joanna Kaszuba – numerologia to pradawna nauka pozwalająca określić nasze funkcjonowanie, która pozwala zbadać indywidualność i pomóc w osiągnięciu harmonii. Liczby odkrywają charakter człowieka, ujawniają jego zdolności i pragnienia. Joanna Kaszuba w swojej praktyce wykorzystuje wiedzę z zakresu numerologii, astrologii, symboliki dnia codziennego.
       Kobieta silna i niezależna to ta, która potrafi o siebie zadbać, integrując ciało, umysł, emocje i duszę. W osiągnięciu tej harmonii pomogą warsztaty z jogi integralnej, które odbędą się 16 i 17 września o godz. 11. Joga integralna to praktyka powrotu do ciała, do oddechu i do nas samych. Uczestnicy zajęć, za pomocą delikatnych ćwiczeń będą mogli pozbyć się nagromadzonego napięcia i otwierać nowe przestrzenie w ciele. Zajęcia poprowadzi Marta Brzeska, nauczycielka jogi integralnej i jogi partnerskiej, terapeuta masażu tajskiego i holistycznego. Od wielu lat pracuje z kobietami, inspirując je do świadomego życia poprzez pracę z ciałem, naturalne odżywianie i przebudzenie wewnętrznych zasobów.
       Propozycją, z której warto skorzystać są także warsztaty z samoobrony (16 i 17 września, godz. 15), podczas których będzie można nauczyć się podstawowych technik samoobrony, właściwych zachowań w razie niebezpieczeństwa oraz sposobów na kontrolowanie strachu przed ewentualnym atakiem.
      
       Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona. Ceny zajęć oraz wszelkie dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod nr telefonu 55 611 20 59, e-mail: aleksandra.bednarczuk@swiatowid.elblag.pl i na www.swiatowid.elblag.pl oraz portalu FB.
       Partnerzy imprezy: Biznes Kocha Kobiety, Babska Wyspa - Stefa Pozytywnej Energii, Nu – med, Aga Ma Smaka.pl, Oh!me – magazyn dla kobiet, Piękna Ja!, Spotkania.
      
Aleksandra Bednarczuk, CSE "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Jej portEl

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)
 • Drogie panie co się z wami jutro stanie? Czy silna kobieta to tapeto-egoistka, kochanko-materialistka? Czy gołąbka dobra, piękna. Czego wy szukacie, za czym podążacie? Kobieta i mężczyzna równi jako ludzie, mają inne role na tym łez padole. Spójrzcie w lustro drogie panie. .nie mężczyzną, nie dziewczynką lecz kobietą niech się każda z was dziś stanie. Prawdziwa siła w pokorze się zawiera nie, hedonizm i maniera. Zabobony, joga, masaż, czy wam w duszy coś doskwiera, czy wierzycie w Lucyfera?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  13
  3
  jan_z_szaroplyty(2017-08-22)
 • Kobieta na swoim, to taka, na którą facet przepisał cały majątek i dodatkowo (facet) pracuje na 2 etaty i oddaje wypłatę.
 • Dziś widziałem silną i niezależną kobietę - zawracała w Robotniczą do Pocztowej na rondzie "Kaczyńskich" bez jego objeżdżania.
 • UWAGA gość specjalny ANNA GRODZKA
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  3
  organizator(2017-08-22)
 • czuję tu działanie diabła,...numerologia,joga, sr...w banię, a głupie naiwne kobiety leza jak muchy do g....
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  5
  2
  Ksiondz(2017-08-22)
 • To Światowid w trzecim pokoleniu komuchowym zajmuje się szerzeniem zabobonów numerologicznym wśród kobiet? czy to z podatków te zajęcia dla ciemnej masy?
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  4
  2
  Inwestycje suweren(2017-08-22)
 • Hehe, toż te feministki nie wierzą w Boga a wierzą we wróżby i zabobony, to dopiero ciemnota!
 • słowo "Feministka" to coraz częściej synonim słowa "Idiotka"
 • Z ważnych i potrzebnych spraw - emancypacji, równouprawnienia i praw kobiet - organizatorki robią hucpę i anty-rozumową hochsztaplerkę obliczoną na wyciąganie pieniędzy od naiwnych kur domowych, wpisując się tym samym w proces uprzedmiotowienia i patriarchalny schemat opresji kobiet. Że miasto dokłada do tego numerologicznego cyrku jakiekolwiek środki i firmuje tę anty-kobiecą i urągającą zdrowemu rozsądkowi imprezę, to jest grubszy skandal.
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  0
  WomensRightsHumanRights(2017-08-25)
 • Drogie Panie nie poddawajcie sie manipulacji ze strony lewackiego srodowiska, poniewaz permanetnie robia wam papke w głowach. Czy uwazacie, ze kobieta z doczepionym penisem wyglada dumnie i jest obdarzana szacunkiem?? Nie, my faceci smiejemy się z tzw babo-chłopów( nie mam na mysli cech fizycznych), które zawojowują świat. Zyjecie w kraju gdzie faceci naprawde szanuja kobiety i powinniscie byc z tego dumne. Idiotki, które znalazły sobie ciapucha nie traktujmy powaznie, bo od urodzenie musiały być lekko opóżnione. Macie wszystko, mozecie wszystko tylko pozostancie kobietami bez penisów, bo jeżeli go "założycie" to będziecie żałosna ironią kobiety-chłopa. Widzę czasem takie kobiety na codzien które udowadniaja, że niby sa kobieta ale jednak bardziej facetem(chodzi mi o stan umyslu-nie mam na mysli transów). Załosny widok!!! To juz chyba lepsze sa materialistki które wodza za nos gamonii(on ma 40 ona 19) bo w ich przypadku im sie wydaje ze naciagnela faceta ale w rzeczywistosci to on wykorzystal ja:) Za 20 letnie cialo nie ma ceny:)
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  2
  1
  staryciapuch(2017-08-26)
 • Dospsprzedawanie produktu:) podobny mechanizm dziala w garnkach i odkurzaczach:) Zapraszamy was na spotkanie poswiecone zdrowemu zywieniu a w 70 procentach gadaja o swoich cudownych garnkach za 6 tysie ktore w ikei kupie za 600 zł:)) nie badźcie frajerami!!!! plisssss
  Zgłoś do moderacji     Odpowiedz
  1
  1
  sprzedamwszystko(2017-08-26)
Reklama