UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

To przedszkole nigdy nie zasypia

2011-08-16
Aktualizowany 2011-08-17 13:30
To przedszkole nigdy nie zasypia

Jeśli pracujesz w soboty. Chcesz zrobić zakupy bez zabierania dzieci do supermarketu. Jeżeli chcesz mieć pewność, że twoje dziecko spędza czas pod fachową opieką, bawiąc się i ucząc. To przyprowadź je do Przedszkola Mały Europejczyk.

Dużym zainteresowaniem cieszą się zapisy do pierwszego elbląskiego przedszkola czynnego w sobotę od 8 do 16 oraz od poniedziałku do piątku od 6.30 do 19.00. Jeśli twoje dziecko nie dostało się do dziennej placówki i brakuje mu kontaktu z rówieśnikami jest to propozycja właśnie dla niego. Przedszkole czynne jest w nietypowych godzinach z możliwością dostosowania pobytu dziecka do godzin pracy rodzica.
       Czasami zdarzają sytuacje, w których musimy pozostawić nasze dzieci na jakiś czas w żłobku bądź przedszkolu. Bywa to kłopotliwe, gdy potrzebujemy opieki w sobotę. Wychodząc naprzeciw potrzebom elblążan uruchomiona została oferta specjalna na soboty.
       Przedszkole Mały Europejczyk jako jedyne w Elblągu przygotowało ofertę na wakacje, z której mogą skorzystać wszystkie dzieci chcące przeżyć świetną zabawę wraz z innymi dziećmi, szalejąc na trampolinie, korzystając z basenu bądź uczestnicząc w rożnych fantastycznych zabawach. Uczestnictwo malucha w sobotnim klubie Małego Europejczyka ma charakter opiekuńczy, wychowawczy i edukacyjny. Organizatorzy przygotowali mnóstwo atrakcji, dzięki którym dzieci podczas zabawy poznają świat.
       Przedszkole zapewnia dzieciom bogatą ofertę edukacyjną opartą na nowej podstawie programowej połączonej z nowatorskimi metodami dydaktyczno-wychowawczymi. Ponadto w ciekawy i niekonwencjonalny sposób uczy trzech języków: włoskiego, niemieckiego i angielskiego, poznając jednocześnie bogactwo i dziedzictwo kulturowe innych narodów. Prowadzone są warsztaty aktorskie z elementami pantomimy, lekcje pływania i gimnastykę korekcyjną, a w okresie zimowym lodowisko. Dodatkowo dzieci swoją niespożytą energię wykorzystują podczas lekcji tańca w Szkole Tańca Broadway.
       Z myślą o rodzicach organizowane są spartakiady rodzinne, festyny jak również akcje charytatywne, w których przedszkolaki biorą aktywny udział. W listopadzie ubiegłego roku przedszkolaki zorganizowały akcję charytatywną na rzecz dzieci z elbląskiego hospicjum, cały miesiąc przygotowywały prace plastyczne rożnymi technikami, aby móc potem osobiście zlicytować, prezentowały również mini listę przebojów.
       Przedszkole Mały Europejczyk przy ul. Komeńskiego 17 zaprasza na dni otwarte w sierpniu. Więcej informacji można znaleźć na stronie: http://malyeuropejczyk.elblag.pl lub dzwoniąc pod numer telefonu 515 406 883.
      
------------- Reklama ------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl