UWAGA!

Usuwanie nadmiernej potliwości pach

2014-05-12
07:00
Usuwanie nadmiernej potliwości pach

Pocenie jest fizjologicznym procesem utraty ciepła przez nasz organizm. Jednak osoby, które wydzielają zwiększoną od przeciętnej ilość potu, wiedzą jaki jest to dla nich kłopot.

Wstydliwy problem
       Dla wielu osób problem nadmierne pocenie to bardzo uciążliwy problem zarówno w życiu towarzyskim jak i w pracy. Co więcej, kłopoty związane z nadmierną potliwością pach nie kończą się na estetyce bowiem pod pachami pod wpływem rozkładu potu przez bakterie powstaje nieprzyjemny zapach naszej skóry. Osoby cierpiące na nadmierną potliwość wiedzą jak dolegliwość ta jest dla nich uciążliwa.
      
       Przebieg zabiegu
       Można temu zaradzić dzięki zabiegowi, który polega na podaniu bardzo cienką igiełką do skóry toksyny botulinowej. Dzięki preparatowi Botox lub Azzalure dochodzi po kilku dniach od zabiegu do całkowitego zahamowania procesu wydzielania potu na 6-12 miesięcy. Przed rozpoczęciem zabiegu dokładnie ustalamy przyczyny dolegliwości i obszar nadmiernego wydzielania potu. Zabieg usuwanie nadmiernej potliwości pach trwa około 20-30 minut. Po znieczuleniu skóry specjalnym kremem jest praktycznie bezbolesny. Przez kilka miesięcy pachy nie pocą się w ogóle.
      
       Konsultacje lekarza

       Przed zabiegiem usuwania nadpotliwości przeprowadzona jest konsultacja lekarska, podczas której lekarz dermatolog oceni rodzaj problemu. Nadmierne wydzielanie potu może być bowiem miejscowe lub uogólnione, które może być objawem chorób narządów wewnętrznych np. nadczynności tarczycy i wielu innych. Po ustaleniu przyczyn można przeprowadzić potrzebne zabiegi.
      
       Zapraszamy na konsultacje z zakresu medycyny estetycznej do Gabinetu Dermatologii Estetycznej dr n.med. Danuty Dąbrowskiej.
      
       Podczas indywidualnych konsultacji lekarz oceni rodzaj skóry oraz możliwości wykonania zbiegów medycyny estetycznej u każdego pacjenta i przeprowadzi zalecane postępowanie. Pełną ofertę zabiegów znajdziecie Państwo na stronie www.danutadabrowska.pl.
      
      
Gabinet Dermatologii i Medycyny Estetycznej dr n.med. Danuty Dąbrowskiej
       ul. Kowalska 1-2/L Elbląg
       www.danutadabrowska.pl
       Rejestracja tel. 730 050 050

      
       ---------- Reklama ------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej