UWAGA!

Viariable Pulsed Light - dowiedziona skuteczność w leczeniu niedoskonałości skóry

Zdjęcie powyżej przed i po pierwszym zabiegu. Zdjęcie poniżej przed zabiegiem  i po pięciu tygodniach po zabiegu.
Zdjęcie powyżej przed i po pierwszym zabiegu. Zdjęcie poniżej przed zabiegiem i po pięciu tygodniach po zabiegu.

Jeżeli masz dokuczliwy problem z naczynkami, cierpisz z powodu nadmiernego owłosienia lub trądziku, mamy dla Ciebie cudowną wiadomość. W Elblągu już możliwe są zabiegi urządzeniem opartym na nowoczesnej technologii VPL (Variable Pulsed Light). Badania dowiodły skuteczności VPL, które poprzez wykorzystywanie światła pulsacyjnego stało się niezawodnym i komfortowym sposobem sposobem w trosce o Twój wygląd.

Skuteczną metodą pozbycia się krępujących włosków jest działanie na nie energią światła. Foto-epilacja to zabieg powodujący usunięcie wszystkich elementów włosa, zarówno na powierzchni skóry, jak i w cebulce włosa. Istnieje kilka typów urządzeń do trwałej redukcji owłosienia. Pierwsze z nich to lasery, które działają na skórę jednakowym, ciągłym strumieniem światła. Kolejne urządzenie to IPL - pracujące pulsacyjnie. Od niedawna dostępny jest w Polsce, nie powodujący powikłań, system VPL. Każdy z tych sprzętów działa światłem na różną głębokość skóry, z różną mocą podaje wiązki świetlne i inaczej różnicuje sposób ich podania (ciągły, pulsacyjny). Wymienione elementy różnicują inwazyjność zabiegu dla skóry, podnosząc lub obniżając komfort i odczucia bólowe zabiegów. Skuteczność zabiegu zależy od właściwości włosa ( kolor, grubość i faza wzrostu).
      
       VPL jest urządzeniem wykorzystującym najnowszą, skuteczną technologię, bowiem działając na skórę światłem pulsacyjnym docieramy do wielu cebulek włosów, nawet tych bardzo jasnych - co do niedawna było niemożliwe. VPL to urządzenie, które emituje wiązkę światła w sposób pulsacyjny, ale dający możliwość regulacji podawania impulsów, zwiększania lub zmniejszania przerwy między nimi w czasie mikrosekundy. Na każdy impuls energii świetlnej składa się sekwencja szybkich mikroimpulsów, które różnią się liczbą, długością i częstotliwości, indywidualnie dobraną do każdej osoby, do jej potrzeb i foototypu skóry. To właśnie takie rozwiązanie pozwala uzyskać lepszą absorpcję na wybranych warstwach skóry, minimalizując efekt podgrzania tkanek sąsiadujących. Dzięki temu nie ma poparzeń, a mimo to zabieg jest skuteczny! Komfortowa, prawie bezbolesna wizyta w salonie urody oraz trwała redukcja owłosienia - oto czego możesz się spodziewać!
      
       Na co działa działa VPL (Variable Pulsed Light)?

       VPL emituje przefiltrowane wiązki światła o szerokim spektrum, które są selektywnie absorbowane przez odpowiednią strukturę skóry. Usuwanie owłosienia następuje poprzez działanie wiązką czerwonego światła VPL na melaninę zawartą we włosach. Włos podgrzewany jest do temperatury, która hamuje jego wzrost i niszczy zdolność mieszka włosowego do regeneracji.
      
       VPL TM Variable Pulsed Light to innowacyjne urządzenie, którego system pozwala także na pracę przy innych problemach skóry. Poprzez wymienne głowice, z wyselekcjonowanym innym światłem i działaniem na różną głębokość, możemy pracować i polepszać z powodzeniem stan skóry w następujących zabiegach:

 


       - wiązka żółta do skóry naczyniowej (naczynka różnej wielkości i kształtu, trądzik różowaty, uporczywy rumień), fotoodmładzania, redukcji przebarwień
       - wiązka niebieska do leczenia trądziku aktywnego - wiązka czerwona do trwałej redukcji owłosienia.
      
       Odmładzanie skóry jeszcze nigdy nie było tak skuteczne!
       VPL pobudza fibrolasty do produkcji kolagenu. Wygładza zmarszczki, zmniejsza rozszerzone pory oraz wyraźnie poprawia napięcie i koloryt skóry. Tak, tak. VPL skutecznie usuwa i redukuje rozszerzone naczynka oraz przebarwienia spowodowane starzeniem się skóry spowodowane nadmiarem słońca, solarium.
      
       Niebieska wiązka światła to ratunek dla osób zmagających się z aktywnym trądzikiem. VPL działa głęboko antyseptycznie, czyli dezynfekująco na stany ropne, a widoczny proces leczenia daje się zaobserwować z zabiegu na zabieg. Niebieskie światło stymuluje uwalnianie tlenu w skórze, redukując bakterie beztlenowe odpowiedzialne za powstawanie zmian zapalnych. Wiązka światła działa na stany ropne docierając aż do kanału, czyli do źródła powstawania zmian skórnych. Jednocześnie następuje aktywacja produkcji kolagenu, odblokowanie porów i wygładzenie skóry. Jednak w przypadku leczenia trądziku środkami farmakologicznymi pod okiem dermatologa, lekarz musi wyrazić zgodę na zabieg. Technologia VPL umożliwia przeprowadzenie bezpiecznych i skutecznych zabiegów u osób z różnym fototypem skóry. W wielu przypadkach wyraźne efekty widoczne są już po pierwszej wizycie w salonie urody.
       Zabieg wykonywany technologią VPL Variable Pulsed Light jest dość komfortowy, prawie bezbolesny (chodź to czysto subiektywne odczucie). U osób wyjątkowo wrażliwych istnieje możliwość zastosowania miejscowego znieczulenia. Po zabiegu mogą wystąpić lekkie zaczerwienienie skóry. Przy bardzo wrażliwej skórze może pojawić się minimalne opuchnięcie lub lekka wysypka, które utrzymują się kilka godzin, najwyżej 2-3 dni, absolutnie nie powodują potrzeby wyłączenia z życia i pozostania w domu.
      
       Przygotuj skórę do zabiegu!
       - Skóra nie może być opalona
       - Nie może być ran otwartych i otarć
       - Przed zabiegiem nie można używać leków i preparatów powodujących wrażliwość na światło - takie działanie mają niektóre antybiotyki, niektóre leki na nadciśnienie, niektóre zioła i naturalne lekarstwa – listę leków możesz sprawdzić na www.salonurody.pl
       - W przypadku foto-epilacji, ostatnia depilacja (woskowanie, dep. chemiczna) powinna być wykonana 4 tygodnie wcześniej).
      
       Przeciwwskazania:
       - tatuaże (nie działamy wiązką światła na obszar skóry z tatuażem)
       - ciąża
       - epilepsja
       - historyczne- trudno gojące się rany.
      
       Salon Urody Marzeny Gross
       Elbląg, ul. Nitschamana 20-22 1 piętro
       Gabinet Medycyny Estetycznej czynny jest we wtorki i czwartki w godz. 11.30- 18.30.
       Konsultacje lekarskie są bezpłatne!
       tel.055 236-22-88

       www.salonurody.pl
      
       Artykuł jest własnością Salon Urody Marzeny Gross - kopiowanie treści zabronione.
      

-------------------------- Reklama ---------------------------
.
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej