UWAGA!

„Amazonia. Przygody małpki Sai” w Multikinie

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

Już 25 kwietnia w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo animację „Amazonia. Przygody małpki Sai”. Historia ocalałej z katastrofy lotniczej kapucynki, która uczy się przetrwać w nowych warunkach - dzikich lasach Amazonii. W ramach akcji „Rodzina do kina” dzieci i rodzice kupią bilet na ten film w atrakcyjnej cenie.

„Amazonia. Przygody małpki Sai” to film przygodowy z ekologicznym przesłaniem dla całej rodziny w reżyserii Thierry’ego Ragoberta („188 dni w kosmosie”). Sai, wychowana w mieście małpka kapucynka, w wyniku przypadku trafia w samo serce amazońskiej dżungli. Nieprzygotowana do życia wśród dzikiej natury i zdana wyłącznie na siebie zmierzy się z wyzwaniami, które przygotowała dla niej przyroda. Zrealizowana w tradycji „Mikrokosmosu” i „Makrokosmosu” w 3D w autentycznej scenerii amazońskiego lasu deszczowego, bez użycia efektów specjalnych, za to z lokalną fauną (od papug, motyli i rzecznych delfinów, po krokodyle i panterę), „Amazonia” to piękna i fascynująca wyprawa w głąb największej dżungli na Ziemi, pełnej naturalnych cudów i harmonii. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.
       Reżyseria: Thierry Ragobert. Scenariusz: Thierry Ragobert, Johanne Bernard, Luiz Bolognesi, Louis-Paul Desanges, Luc Marescot. Zdjęcia: Manuel Teran, Gustavo Hadba. Familijny, przygodowy, Brazylia, Francja 2014, 83 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 15 zł (ulgowy) i 19 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 17 zł (ulgowy) i 21 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 23 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 3 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama