UWAGA!

Całuśna noc w Multikinie

Elbląg, Całuśna noc w Multikinie

Dziś (9 lipca) w Multikinie rozpoczyna się cykl spotkań pn. Sympatyczne Noce łączących w sobie projekcję filmu i imprezę w klubie. Dziś też odbędzie się próba pobicia rekordu w całowaniu. Początek o godz. 20.

Sympatyczne Noce to propozycja Multikina dla młodych osób, w wieku od 20 do 40 lat, które szukają dobrej rozrywki, a przy okazji chętne są do zawierania nowych znajomości.
       Impreza łączy w swojej ofercie oglądanie filmów w kinie z nocnym party w klubie. A wszystko to rozpocznie się mocnym uderzeniem olbrzymiej dawki dobrej komedii. Repertuar filmowy podczas Sympatycznych Nocy będzie bardzo uniwersalny. Organizatorzy mają na uwadze dobrą zabawkę zarówno dla Pań jak i dla Panów.  W trakcie dzisiejszej Sympatycznej Nocy zaprezentowany zostanie film "Narzeczony mimo woli". Każda Sympatyczna Noc to, oprócz seansów filmowych, wiele atrakcji zorganizowanych w kinie jak i poza nim. Dziś (9 lipca) wraz z rozpoczęciem Sympatycznych Nocy, odbędzie finał bicia rekordu w całowaniu. Przypomnijmy, że od
       czerwca Multikino wraz z serwisem randkowym Sympatia.pl organizowało najbardziej całuśną akcję w Polsce. Dziś we wszystkich sieciach Multikina odbędzie się jej finał.
      
       Bilet kinowy Sympatycznych Nocy upoważnia do bezpłatnego wejścia do wybranych klubów w mieście w dniu, kiedy odbywają seanse Sympatyczne Noce. Cena biletu: 15 zł.
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama