UWAGA!

Co dzieci wiedzą o filmie?

Co dzieci wiedzą o filmie?

Wiesz, czym różni się kamera od projektora? Czym zajmuje się reżyser filmowy? Jesteś uczennicą/uczniem klas I-III szkoły podstawowej? Jeżeli tak, to świetnie się składa! 25 września o godz. 9:30 odbędzie się konkurs wiedzy o filmie "Filmowe klASY"!

"Filmowe klasy" to konkurs wiedzy o filmie dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Podczas turnieju dzieci będą musiały wykazać się wiedzą na tematy związane z kinem - gramatyki filmowej, pracy na planie filmowym czy funkcjonowania kina. W konkursie mogą startować reprezentanci klas - w zespołach 3-osobowych. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie dwie drużyny. W konkursie weźmie udział 12 ekip. Ilość miejsc jest ograniczona, zatem o tym, kto wystartuje w turnieju, zadecyduje kolejność zgłoszeń. Termin przyjmowania kart zgłoszeniowych upływa 21 września 2018. 
       Na drużyny czekają atrakcyjne upominki książki, filmy oraz gry edukacyjne. Nagrodą główną jest karnet dla klasy na cykl "Filmowe podróże" w ramach programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Więcej informacji na temat konkursu pod nr tel: 55 611 -20 -56 
       Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa oraz pozostałe załączniki są do pobrania na stronie.
      
Adam Krawczuk, CSE "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...