UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Co dzieci wiedzą o filmie?

Co dzieci wiedzą o filmie?

Wiesz, czym różni się kamera od projektora? Czym zajmuje się reżyser filmowy? Jesteś uczennicą/uczniem klas I-III szkoły podstawowej? Jeżeli tak, to świetnie się składa! 25 września o godz. 9:30 odbędzie się konkurs wiedzy o filmie "Filmowe klASY"!

"Filmowe klasy" to konkurs wiedzy o filmie dla uczniów klas I-III szkoły podstawowej. Podczas turnieju dzieci będą musiały wykazać się wiedzą na tematy związane z kinem - gramatyki filmowej, pracy na planie filmowym czy funkcjonowania kina. W konkursie mogą startować reprezentanci klas - w zespołach 3-osobowych. Każda szkoła może zgłosić maksymalnie dwie drużyny. W konkursie weźmie udział 12 ekip. Ilość miejsc jest ograniczona, zatem o tym, kto wystartuje w turnieju, zadecyduje kolejność zgłoszeń. Termin przyjmowania kart zgłoszeniowych upływa 21 września 2018. 
       Na drużyny czekają atrakcyjne upominki książki, filmy oraz gry edukacyjne. Nagrodą główną jest karnet dla klasy na cykl "Filmowe podróże" w ramach programu Nowe Horyzonty Edukacji Filmowej. Więcej informacji na temat konkursu pod nr tel: 55 611 -20 -56 
       Regulamin konkursu, karta zgłoszeniowa oraz pozostałe załączniki są do pobrania na stronie.
      
Adam Krawczuk, CSE "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
A moim zdaniem... (od najstarszych opinii)