UWAGA!

„Czarownica” w Multikinie

 
Elbląg, materiały prasowe dystrybutora
materiały prasowe dystrybutora

30 maja w kinach sieci Multikino premierowo będzie można zobaczyć niezwykłą animację „Czarownica” z Angeliną Jolie w roli głównej. Film o historii najsłynniejszego czarnego charakteru Disneya, można zobaczyć w ramach akcji „Rodzina do kina” - rodzice płacą za bilet tyle samo co dziecko.

Zrealizowany z wielkim rozmachem film „Czarownica” został zainspirowany postacią znaną z disneyowskiej „Śpiącej Królewny” - Diaboliną. Postać ta po raz pierwszy pojawiła się na srebrnym ekranie w 1959 roku i do dziś jest najsłynniejszym czarnym charakterem Disneya. W filmie Roberta Stromberga (autora scenografii do takich obrazów jak „Oz Wielki i Potężny” i „Alicja w Krainie Czarów) tytułowa Czarownica (Angelina Jolie) była niegdyś piękną
       i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny. Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę (Elle Fanning) - nowo narodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa. Gdy dziewczynka dorasta, Czarownica zdaje sobie sprawę z tego, że jest ona kluczem do pokoju w skłóconym królestwie. Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D
       (z polskim dubbingiem i z napisami).
       Reżyseria: Robert Stromberg. Scenariusz: Linda Woolverton, Paul Dini. Obsada: Angelina Jolie, Sharlto Copley, Elle Fanning, Sam Riley. Familijny, fantasy, USA 2014, 97 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 15 zł (ulgowy) i 19 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 17 zł (ulgowy) i 21 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 23 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 20 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 3 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama