UWAGA!

Czwartkowa oferta Multikina

Elbląg, kadr z filmu „Wrogowie publiczni"
kadr z filmu „Wrogowie publiczni"

„Wrogowie publiczni" w Klubie Filmowym Seniora i „Kac Vegas" w ramach Sympatycznych Nocy to propozycje Multikina na najbliższy czwartek 6 sierpnia.

- Klub Filmowy Seniora to przede wszystkim dobre kino, ale również możliwość spotkania się z osobami z takimi samymi radościami, spostrzeżeniami i doświadczeniem życiowym - podkreśla Aneta Michalska z elbląskiego Multikina. - Dla niejednego seniora, dodatkową wartością tych spotkań będzie zapewne również to, że seanse filmowe, nie będą zakłócone hałaśliwym zachowaniem młodzieży, a warunki na salach kinowych dostosowane będą do potrzeb osób starszych.
       Głównym celem, dla którego Multikino zdecydowało się na stworzenie Klubu Filmowego Seniora jest promowanie aktywnego uczestnictwa w kulturze oraz umożliwienie Seniorom spędzenia wolnego czasu w sposób miły i kreatywny.
       Podczas najbliższego spotkania klubowiczów zaprezentowany będzie film „Wrogowie publiczni" - opowieść o tym jak amerykański rząd próbował schwytać najsłynniejszych amerykańskich gangsterów lat 30. - Johna Dillingera, Baby'ego Face'a Nelsona i Pretty Boya Floyda. To właśnie dzięki tym akcjom, kierowane wówczas przez J. Edgara Hoovera FBI z niezbyt wpływowej agencji stało się potężną organizacją o światowej sławie.
       Klub Filmowy Seniora już w ten czwartek 6 sierpnia o godz. 14.
       A wieczorem w ramach cyklu Sympatyczne Noce pokazana będzie komedia „Kac Vegas" - historia Douga, jego kumpli Phila i Stu oraz przyszłego szwagra Alana, którzy jadą do Las Vegas na wystawny i niezapomniany wieczór kawalerski. Kiedy towarzysze pana młodego budzą się następnego ranka z potwornym bólem głowy, nie pamiętają nic, ich luksusowy apartament jest zdewastowany, a przyszły pan młody zniknął bez śladu. Nikt z całej trójki nie ma pojęcia, co się stało. Do planowanego ślubu zostało niewiele czasu, więc razem próbują odtworzyć zdarzenia z poprzedniego wieczora, aby zrozumieć, co poszło nie tak, odnaleźć Douga i dowieźć go na czas do Los Angeles.
       Jednak im więcej prawdy odkrywają, tym bardziej zdają sobie sprawę z tego, w jakie tarapaty wpadli.
       Sympatyczne Noce to propozycja Multikina dla młodych osób, w wieku od 20 do 40 lat, którzy szukają dobrej rozrywki, a przy okazji chętni są do zawierania nowych znajomości.
       - Kino staje się miejscem spotkań, zawierania znajomości, przełamywania barier i rodzajem startupu, do tego co wydarzy się później... - dodaje Aneta Michalska.
       Początek imprezy w czwartek 6 sierpnia o godz. 20.
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama