UWAGA!

DC Liga Super-Pets w Letniej Akademii

 Elbląg, DC Liga Super-Pets w Letniej Akademii

Kino Światowid zaprasza na pierwsze sierpniowe spotkanie Letniej Małe Akademii Filmowej. Przed nami warsztaty plastyczne oraz projekcja filmu DC Liga Super-Pets. Początek spotkania 3 sierpnia o 11:00.

Połowa spotkań Letniej Małej Akademii Filmowej za nami. Do tej pory mali artyści poznali historię kina, wykonali torby na urodziny kina oraz stworzyli historię na podstawie archiwalnych zdjęć. Przed nami kolejne interesujące i przede wszystkim kreatywne zajęcia. Na najbliższym środowym spotkaniu dzieci stworzą gadżet w postaci koszulki na 60.leci kina, która nie tylko będzie stanowiła wspaniałą pamiątką, ale może posłużyć jako element codziennej stylizacji. Po kreatywnych warsztatach dzieci pomogą bohaterom w rozwiązaniu niejednej zagadki, a to wszystko za sprawą filmu DC Liga Super-Pets

 

Superpies Krypto i Superman są nierozłącznymi przyjaciółmi o tych samych supermocach. Ramię w ramię zwalczają przestępczość w Metropolis. Superman, razem z resztą Ligi Sprawiedliwości, zostaje jednak uprowadzony. Krypto musi przekonać naprędce zebraną grupę zwierzaków ze schroniska – Asa Bat-psa, świnkę zwisłobrzuchą PB, żółwia Mertona i wiewiórkę Chipa – do zapanowania nad własnymi, dopiero co odkrytymi mocami i pomocy w uratowaniu superbohaterów.

 

 

Kino Światowid

Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama