UWAGA!

DKF: Obcy we mnie

Elbląg, Plakat filmu
Plakat filmu

„Obcy we mnie” to najnowsza propozycja Dyskusyjnego Klubu Filmowego działającego przy kinie Światowid. Ten wzruszający dramat będzie można zobaczyć już w najbliższy czwartek, 13 maja, o godz. 19 w sali kameralnej kina.

„Obcy we mnie” to historia Rebecki i Juliana, którzy z radością i niecierpliwością oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka. Gdy tylko niemowlę pojawia się na świecie, wszystko wydaje się układać pomyślnie. Jednak, mimo miłości macierzyńskiej, Rebecca zaczyna odczuwać niewyjaśniony strach i bezsilność w obecności maleńkiej istoty, która jej potrzebuje. Z każdym dniem coraz bardziej uświadamia sobie swoją bezradność. Pogrążając się w ciemności, młoda matka zaczyna zdawać sobie sprawę, że stanowi zagrożenie dla własnego dziecka. Tylko bezwarunkowa miłość może to zmienić…
       Reżyseria Emily Atef; scenariusz: Emily Atef, Esther Bernstorff. Obsada: Susanne Wolff, Johann von Bulow, Maren Kroymann. Niemcy, 2008.
       - Projekcji filmu towarzyszyć będzie spotkanie z Agnieszką Rucińską-Cyran, psychologiem i psychoterapeutą, na co dzień pracującą w Poradni Psychologiczno- Pedagogicznej nr 1 w Elblągu – mówi Katarzyna Mielnicka z kina Światowid. – Tematem głównym będzie depresja poporodowa, oczywiście w odniesieniu do prezentowanego filmu.
       Bilet  kosztuje 8 zł.
      
      
      
      
      
Anna Kleina, CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama