UWAGA!

Dla fanów deskorolki

 Elbląg, Heelflip (źródło http://www.deskorolka.akcja.pl).
Heelflip (źródło http://www.deskorolka.akcja.pl).

Ollie, Kickflip, Boneless, 50-50 i Heelflip… To najpopularniejsze tricki wykorzystywane w skateboardingu. W sobotę 10 czerwca o godz. 19 w kinie Światowid odbędzie się pierwszy Elbląski Przegląd Filmów Deskorolkowych.

Pierwszy tego rodzaju przegląd w Elblągu będzie okazją, by zobaczyć najciekawsze filmy deskorolkowe, w których aż roi się od ekstremalnych tricków wykonywanych w najróżniejszych miejscach. Twórcami tych filmików i prezentowanych na nich sztuczek są młodzi ludzie zafascynowani skateboardingiem, którzy cały swój wolny czas poświęcają desce.
     W czasie Elbląskiego Przeglądu Filmów Deskorolkowych zobaczymy najnowsze trendy w świecie skateboardu. Zaprezentowane zostaną polskie filmy „Transmisja” i „Pogo Jutro". Tego dnia na fanów deskorolki czekają również atrakcyjne niespodzianki, m.in. konkursy.
     - Mamy nadzieję, że pierwszy organizowany przez nas przegląd nie będzie ostatnim i że to dopiero początek dobrej współpracy kina z młodzieżą, która ma swój sposób na życie – piszą organizatorzy przeglądu. - Nie ukrywajmy, deskorolka to nie tylko zwykłe hobby, ale świetny sport, pasja i wyzwanie.
     Pierwszy Elbląski Przegląd Filmów Deskorolkowych już w sobotę 10 czerwca w sali kameralnej. Start o godz. 19. Cena biletu 5 zł.
     
OK

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama