UWAGA!

Drożej i taniej w DKF

Dyskusyjny Klub Filmowy im. A. Munka informuje o zmianie cen biletów na seanse filmowe. Bilety zdrożeją, ale za to miłośnicy kina będą mogli zakupić taniej kwartalne karnety.

Dzięki karnetom można m.in. ominąć kolejkę przy kasie bezpośrednio przed seansem.
     - Po nieuniknionej, niestety, choć niedużej podwyżce cen biletów z 8,50 na 9 zł (spowodowanej wysokimi kosztami wypożyczania filmów) zakup karnetu na siedem kolejnych spotkań DKF w cenie 54 zł pozwoli nieco zaoszczędzić widzom regularnie uczęszczającym na projekcje - informuje Justyna Kozłowska ze Światowidu. - Pozwoli również obejrzeć dobry film jeszcze taniej niż dotychczas.
     Tymczasem w planach DKF na najbliższe miesiące znalazły się następujące filmy: 22 kwietnia – Kolory raju, 6 maja - Ubu Król, 20 maja – Kumple, 3 czerwca – Powrót, 17 czerwca – Dróżnik, 1 lipca - Monsunowe wesele.
     Jak już informowaliśmy w najbliższy czwartek 8 kwietnia obejrzymy natomiast Inwazję barbarzyńców.
A

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Bo cukier zdrożał - i wszystko jasne...
  • a o której godzinie 8 kwietnia wyświetlona zostanie Inwazja Barbarzyńców ??
  • o 18.00, jak zwykle. A czy juz bedzie mozna kupic karnety?
  • PAO: bez przesady, i tak nieźle, że DKF do tej pory utrzymywał niezmienne ceny. Uwierz mi - "od środka" to naprawdę nie wygląda tak różowo a wysokie koszta wypożyczania kopii to tylko część czarnej dziury... Poza tym, przykładowy koszt karnetu w gdańskim DKFie Żak na 6 filmów to 55 zł, tutaj masz 7 filmów za 54 zł - rachunek prosty. Co do cukru - śmiać mi się chce kiedy słyszę dumnie mówiących: "W domu mam już 200 kilo" a że filmy prezentowane przez elbląski DKF nie są artykułem pierwszej potrzeby (czy cukier nim w ogóle jest?) to myślę, że wymagający widz będzie w stanie uszczuplić swój budżet o te 50 groszy co 2 tygodnie. >>>> Welur: teoretycznie, według wszystkich wskazań i w zgodzie z Planem 5-letnim tak - karnety powinny już być w sprzedaży, jednak nie dam sobie za to głowy uciąć gdyż historia Światowidu zna już liczne przypadki mniej i bardziej ciekawych niespodzianek.
  • Bekon! Ironizowałem. Teraz z regułu jakiekolwiek podwyżki usprawiedliwia się podwyżką ceny jakiegoś "dobra podstawowego"... Nie myślałem tu konkretnie o wzroście cen karnetów. Ogólnie rzecz ująłem. Jeśli doknąłem to przepraszam.
Reklama