UWAGA!

Dzień Dziecka w teatrze

 
Elbląg, scena ze spektaklu
scena ze spektaklu (fot. archiwum teatru)

Zapraszamy dzieci i rodziców na wyjątkowe popołudnie w Teatrze im. Aleksandra Sewruka w Elblągu. W programie atrakcje przygotowane dla dzieci i dla rodziców! Tego dnia każdy dorosły może się ponownie poczuć dzieckiem. Nasi milusińscy goście z pewnością będą się pięknie bawili, a i osoby wcześniej urodzone nudzić się nie powinny.

1 czerwca o godz. 16 zapraszamy na muzyczny spektakl pt. „Tajemniczy Ogród” w reżyserii i adaptacji Cezarego Domagały. To barwne i pełne emocji widowisko, które wzrusza, bawi oraz uczy! Ten piękny, rozśpiewany i roztańczony spektakl zdecydowanie spodoba się widzom małym i dużym. Jest to wzruszająca opowieść o miłości, tajemnicy, pięknie, które drzemie we wszystkich ludzkich sercach. To także historia o ciekawości świata i przemożnej chęci poznania nieznanego. Widowisko przepełnione muzyką Tomasza Bajerskiego nie pozwoli zapomnieć o sile, która może czynić cuda i o skarbach, jakie skrywa każde człowiecze serce. Do programu dołączona jest płyta CD ze wszystkimi piosenkami, to może być wyjątkowy prezent dla kogoś bliskiego, a także wspomnienie dla każdego widza.
       Po spektaklu wszystkich widzów czeka przyjęcie w tajemniczym ogrodzie z poczęstunkiem oraz specjalna atrakcja dla dzieci – spotkanie z aktorami Teatru! Ponadto każde dziecko zostanie obdarowane upominkiem.
       Uroczystości towarzyszyć będzie wystawa pokonkursowa prac plastycznych pt. „Jak wyobrażasz sobie budynek Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu?”.
       W tym niecodziennym dniu podaruj swojemu dziecku moc atrakcji, niezapomniane chwile i wspaniałą zabawę! Świętuj Dzień Dziecka razem z nami w Teatrze!
      
Tomasz Walczak, rzecznik prasowy Teatru im. Aleksandra Sewruka w Elblągu
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama