UWAGA!

Dzień Kobiet w kinie

8 marca kino Światowid zaprasza wszystkie panie na wyjątkowy wieczór. Wyświetlony zostanie film „Królowa”, a dla lubiących komedie - "Czyja to kochanka", będą pokazy taneczne oraz prezentacje biżuterii i kosmetyków. Chętne panie będą również mogły skorzystać z porady wizażysty.

„Królowa” to najnowszy film Stephena Frearsa o Elżbiecie II. Jest pierwszym filmem przywołującym wydarzenia związane ze śmiercią księżnej Diany, jak również filmem obnażającym prywatność panującej brytyjskiej rodziny królewskiej. Pełna napięcia opowieść o walce dwóch światów - powściągliwości i tradycji ze spontanicznością i otwartością, która tak bardzo charakteryzowała księżnę Dianę. Ironiczne i pełne humoru spojrzenie Frearsa sprawia, że postać monarchini - dotychczas ikony sztywności i nadęcia - nabiera cech ludzkich, a my, nieoczekiwanie, nie tylko zaczynamy ją rozumieć, ale wręcz lubić i podziwiać.
     Na panie, które zdecydują się spędzić ten wyjątkowy wieczór w kinie Światowid, czekać będzie także wiele atrakcji, m.in. pokaz tańca, pokaz biżuterii, prezentacje kosmetyków, porady wizażysty oraz konkursy z nagrodami.
     Początek wieczoru kobiecego w kinie Światowid o godz. 19. Cena biletu 10 zł. Rezerwacji można dokonać, dzwoniąc pod nr tel. 055 611 20 68, 76.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama