UWAGA!

Hity na koniec Multikinomaniaka

Elbląg, Hity na koniec Multikinomaniaka

31 grudnia kończy się program lojalnościowy dla klientów Multikina. Wraz z końcem roku karty Multikinomaniaka stracą ważność, a niewykorzystane punkty przepadną. Jedną z ostatnich szans na wykorzystanie zebranych punktów są specjalne pokazy filmowe, które odbędą się w dniach 11-23 grudnia.

Pokazy przygotowano specjalnie dla Multikinomaniaków, ale nie tylko. Promocja ułatwi posiadaczom kart lojalnościowych wykorzystanie zebranych punków (100 punktów = bilet). W ramach specjalnego pasma filmowego, od 11 do 23 grudnia, czyli przez 13 dni, codziennie w godzinach popołudniowych prezentowany będzie inny film.
       W objęty promocją piątek obejrzeć będzie można „Spirit – duch miasta” (seanse o godz. 17 i 19.20), w sobotę – „Kochaj i tańcz” (godz. 17, 19.40, 22.20). W niedzielę na ekranie zagości ponownie „Lektor” (godz. 17 i 19), a w poniedziałek – „Dystrykt 9” (godz. 17 i 19.30). „Dziennik nimfomanki” to propozycja na „promocyjny” wtorek (seanse o godz. 17 i 19.10), komedię „Kac Vegas” zobaczyć będzie można w środę o godz. 17 i 19.15. Z kolei film Woody Allena „Vicky Cristina Barcelona” Multikino przypomni w czwartek (godz. 17 i 19.10).
      
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama