UWAGA!

Iron Man 3 na ekranach Multikina

 Elbląg, materiały prasowe dystrybutora filmu
materiały prasowe dystrybutora filmu

W czwartek 9 maja w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo „Iron Mana 3” z Robertem Downeyem Jr.

Świat Tony’ego Starka legł w gruzach w skutek podstępnych działań jednego z jego najpotężniejszych wrogów. W poszukiwaniu zemsty bohater wyrusza w podróż, która wystawi na próbę siłę jego charakteru i ducha walki. Przyparty do muru, znów będzie mógł polegać wyłącznie na swojej pomysłowości i instynkcie. Wkrótce odkryje odpowiedź na od dawna nurtujące go pytanie: Czy to zbroja czyni superbohatera? Film wyświetlany będzie zarówno w wersji 2D, jak i 3D.
       Jak zapewnia odtwórca tytułowej roli Robert Downey Jr., „Iron Man 3” Shane’a Blacka (scenarzysty „Zabójczej broni”) to najlepszy film serii. Dwukrotnie nominowanemu do Oscara aktorowi towarzyszą na ekranie: Gwyneth Paltrow („Zakochany Szekspir”), Guy Pearce („Memento”), Rebecca Hall („Vicky Cristina Barcelona”) oraz Ben Kingsley („Hugo i jego wynalazek”).
       Scenariusz: Drew Pearce, Shane Black. Reżyseria: Shane Black. Obsada: Robert Downey Jr.,Gwyneth Paltrow, Don Cheadle. Fantastycznonaukowy/akcja, USA, 2013, 109 min.
      
       Bilety na pierwsze premierowe pokazy będzie można nabyć w kinach sieci Multikino, przez stronę www.multikino.pl.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 14 zł (ulgowy) i 18 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 16 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny).
       Bilety na film w 3D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 23 zł (ulgowy) i 25 zł (normalny). Do wszystkich biletów na filmy w 3D doliczana jest dopłata 2 zł za użytkowanie okularów 3D.
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      
Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama