UWAGA!

„Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości” w Multikinie

 Elbląg, „Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości” w Multikinie

Już 2 maja w kinach sieci Multikino będzie można zobaczyć premierowo dokument „Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości”. Film w naturalny sposób będzie podtrzymywał podniosły nastrój wywołany świętem kanonizacji Papieża Polaka.

Twórcy dokumentu „Jan Paweł II - Santo Subito. Świadectwa świętości” zadają następujące pytanie: w jaki sposób Jan Paweł II jest wciąż obecny wśród ludzi? Odpowiedzi na nie szukają w różnych częściach świata, docierając do osób, których życie, w rozmaity sposób, naznaczone jest obecnością papieża. Przewodnikiem i odkrywcą nowych świadectw jest ks. Sławomir Oder, postulator procesów beatyfikacyjnych i kanonizacyjnych Jana Pawła II. Prałat wciela się w rolę reportera i razem z ekipą filmową spotyka się z bohaterami filmu, którzy opowiadają mu swoje poruszające historie. W filmie zaprezentowane zostanie m.in. świadectwo Floribeth Diaz z Kostaryki - uzdrowionej przez Jana Pawła II kobiety, której lekarze nie dawali żadnych szans na przeżycie. W dokumencie uwieczniono także malownicze miejsca i krajobrazy. To niezwykle wzruszająca podróż w głąb ludzkich przeżyć, w naturalny sposób podtrzymująca podniosły nastrój wywołany świętem kanonizacji papieża Polaka.
       Reżyseria: Piotr Dziubak. Dokumentalny, Polska, Włochy,  2014, 90 min.
      
       Bilety na film w 2D kosztują: seanse od poniedziałku do czwartku (cały dzień) i w piątki do godz. 17 - 15 zł (ulgowy) i 19 zł (normalny); piątek po godz. 17 i sobotę, niedzielę i święta - 17 zł (ulgowy) i 21 zł (normalny).
       Sprawdź, jak możesz kupić tańszy bilet.
      

      
Multikino

Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama