UWAGA!

Jesienny weekend w Cafe Sax

Elbląg, (od lewej) Dwie Osieckie: Jolanta Tadla i Beata Przewłocka
(od lewej) Dwie Osieckie: Jolanta Tadla i Beata Przewłocka

W piątek i sobotę (12 i 13 października) elbląski Teatr Dramatyczny zaprasza na spektakl „Cafe Sax”. Przy kawie, lampce wina lub czegoś mocniejszego, będzie można posłuchać znakomitych na każdą, nawet jesienną pogodę, piosenek Agnieszki Osieckiej.

Po dłuższej przerwie do repertuaru elbląskiego teatru powraca spektakl pt. „Cafe Sax” w reżyserii Cezarego Domagały. „Cafe Sax” to szczególna kawiarnia i piękne piosenki Agnieszki Osieckiej. Dzięki tej atmosferze, nawet życie, które czasami daje nam kiepskie role do odegrania - może posmakować. I nawet jeśli wiemy, że ktoś dla nas ważny, nad ranem rozpłynie się we mgle i zniknie bezpowrotnie, to warto go spotkać w takim miejscu, jak to. W tej kawiarni wszystko zdarzyć się może, to szczególne miejsce dla tych, którzy szukają "kogoś własnego, kogoś na stałe".
     Podczas spektaklu usłyszeć będzie można takie piosenki, jak: „Okularnicy”, „Małgośka”, „To nasze ostatnie bolero”, „Na zakręcie”, „Niech żyje bal” w wykonaniu: Beaty Przewłockiej, Jolanty Tadli, Lesława Ostaszkiewicza i Marcina Tomasika.
     Spektakl „Cafe Sax” zaprezentowany zostanie 12 października o godz. 16 i 19 oraz 13 października o godz. 19. Cena biletu 25 zł.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
  • Polecam każdemu spędzić wieczór w tak miły sposób. Oglądałam go już 3 razy i na pewno w przyszłości wybiorę sie ponownie. Miłośniczka piękna.
Reklama