UWAGA!

Jubileusz „Narkomanki”

Elbląg, Jubileusz „Narkomanki”

Spektakl „Narkomanka” w reżyserii Bartłomieja Wyszomirskiego z Beatą Przewłocką w roli głównej należy do najdłużej utrzymujących się w repertuarze Teatru Dramatycznego. Zagrany został ponad 150 razy. W sobotę 13 stycznia odbędzie się jubileuszowa uroczystość i kolejny pokaz „Narkomanki”.

Spektakl, który powstał w oparciu o „Pamiętnik narkomanki” Barbary Rosiek, miał swoją premierę we wrześniu 1998 r. Opowiada historię młodej dziewczyny, uwikłanej w zgubny nałóg. Gdy bohaterka sięga dna człowieczej egzystencji, zaczyna się ratować... To także historia jej wyjścia z narkomanii, jej walki o normalne życie.
     „Narkomanka” to wstrząsający spektakl, wart polecenia, obnażający prawdziwe mechanizmy środowiska narkomanów oraz pokazujący warsztat aktorski Beaty Przewłockiej (na scenie towarzyszy jej mąż, Jerzy Przewłocki).
     Jest jednocześnie jednym z trzech spektakli elbląskiego teatru, który zagrano ponad 150 razy. Inne to: „O ślicznych kwiatkach i strasznym potworze” (reż. Ewa Kołogórska - 1984) oraz „Tajemniczy ogród” (reż. Cezary Domagała - 2003).
     W sobotę 13 stycznia o godz. 19 odbędzie się kolejny pokaz „Narkomanki”. Towarzyszyć mu będzie jubileuszowa uroczystość.
     Relacja Marty Hajkowicz:
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama