UWAGA!

KinOffala: „4 w 1"

Dzisiaj o godz. 19.00 w Światowidzie kolejny seans „KinOffali” - film Wenantego Nosula pt. „4 w 1”. Sprawdź, czy wygrałeś zaproszenie.

Film opowiada historię czwórki przyjaciół, którzy postanowili wspólnie zrealizować swoje marzenie i za własne pieniądze robią film. Niestety ich dzieło nie spotyka się z zainteresowaniem, są problemy z dystrybucją. Gdy mija pierwsze poczucie sukcesu okazuje się, że za chwilę marzeń trzeba będzie zapłacić (wierzyciele domagają się zwrotu pieniędzy wyłożonych na produkcję filmu) i wrócić do normalnego życia z bolesną świadomością, że zrobiło się coś wielkiego, na czym nikt się nie poznał.
     „4 w 1” to komedia o robieniu filmu i o przyjaźni. Przyjaźni, która wystawiona na ciężką próbę niespodziewanie się umacnia - porażka staje się w gruncie rzeczy sukcesem, ponieważ utwierdza bohaterów w przekonaniu, że mogą na siebie liczyć nawet w najcięższych chwilach. Film prezentowany był na XXIV Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni, gdzie został ciepło przyjęty przez publiczność, a prasa określała go jako „świeży, wartki i dowcipny”. Film jest niezależną produkcją, którą twórcy, tak jak bohaterowie ich obrazu, zrealizowali za prywatne pieniądze. Można powiedzieć, że bariery pojawiające się na drodze bohaterów „4 w 1" odzwierciedlają obecną sytuację kina offowego, dla którego powstał właśnie program „KinOffala”.
     Bilety w cenie 8 zł do nabycia w kasie kina.
     
     
***

     
     Pojedyncze zaproszenia na film pt. „4 w 1" wygrali: Paweł Szulc, Magdalena Zasada, Aleksandra Chmielewska i Adam Ratajewski. Gratulujemy! Potwierdzenia wysłaliśmy mailem.
     
     
***

     
     Informacje o imprezach Światowidu i repertuar kina
L
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Najnowsze artykuły w tym dziale

Artykuły powiązane tematycznie

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama