UWAGA!

KNO: "Nine. Dziewięć"

Elbląg, KNO: "Nine. Dziewięć"

Kino Na Obcasach - wyłącznie dla Pań - jak co miesiąc, w pierwszy wtorek o godz. 20. Tym razem, 2 lutego Multikino zaprasza wszystkie Panie na pokaz filmu "Nine. Dziewięć" z fenomenalną kobiecą obsadą aktorską: Nicole Kidman, Penelope Cruz, Sophia Loren.

Na lutowe spotkanie Kina Na Obcasach zaplanowanych zostało wiele atrakcji, a w wśród nich, w wybranych kinach, prezentacja nowego konta osobistego dla kobiet, "Konta na obcasach" oferowanego przez Bank Zachodni WBK oraz relaks z firmą WERSAL - Studnio
       Urody i Odnowy. A wszystko to uwieńczone pokazem filmu "Nine. Dziewięć".
       "Dziewięć" to ekranizacja uhonorowanego nagrodą Tony broadwayowskiego musicalu, do którego scenariusz napisał Anthony Minghella, twórca takich przebojów kinowych, jak "Angielski pacjent", "Wzgórze nadziei" i "Utalentowany Pan Ripley".
       Guido, światowej sławy egocentryczny reżyser filmowy, próbuje uporządkować swoje życie prywatne i odzyskać utraconą wenę twórczą. W zmaganiach z problemami pomaga mu - i przeszkadza - grono kobiet jego życia: zdradzana żona Luisa (Marion Cotillard), kochanka Carla (Penelope Cruz), muza Claudia (Nicole Kidman), przyjaciółka Lily (Judi Dench), dziennikarka modowa Stephanie (Kate Hudson) oraz duch jego matki (w tej roli jak zawsze boska Sophia Loren).
       Scenariusz i reżyseria Rob Marshall ("Chicago", "Wyznania gejszy"). Reżyser najlepszego musicalu ostatniej dekady - obsypanego nagrodami "Chicago" (m.in. 6 Oscarów i 3 Złote Globy), które przywróciło dawną świetność temu gatunkowi filmowemu - powraca z jeszcze bardziej imponującym zestawem gwiazd w musicalu "Dziewięć".
      
       Sponsorem lutowego spotkania Kino Na Obcasach jest Bank Zachodni WBK i specjalne konto osobiste dla kobiet "Konto na obcasach".
      
      
      
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama