UWAGA!

Kolej na kino w parku... po raz ostatni

Kolej na kino w parku... po raz ostatni

Mówi się, że wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak też jest i z pokazami plenerowymi „Kolej na Kino w parku”. 1 września o godz. 20:30 w parku Planty odbędzie się już ostatnia projekcja filmowa. Będzie to pożegnanie w iście tanecznym stylu, ponieważ zostanie pokazany nagrodzony sześcioma Oscarami musical „La La Land”.

Kolej na Kino to już tradycja kina Światowid. Po raz pierwszy projekcje odbywały się wyłącznie w naszym mieście i po raz pierwszy gościły w elbląskich parkach. Pokazy cieszyły się dużą popularnością.
       W sobotę, 1 września o godz. 20:30 w parku Planty zostanie pokazany film „La La Land” z Ryanem Goslingiem i Emmą Stone. To brawurowa, pełna doskonałej muzyki opowieść o niezwykłym romansie między pianistą jazzowym Sebastianem a początkującą aktorką Mią. On zamiast nagrywać płyty, gra do kotleta w podrzędnej knajpce, ona – w oczekiwaniu na swoją szansę pracuje jako kelnerka. Gdy drogi tych dwojga przetną się, połączy ich wspólne pragnienie, by zacząć wreszcie robić to, co kochają. Miłość dodaje im sił, ale gdy kariery zaczynają się wreszcie układać, coraz mniej jest czasu dla siebie nawzajem. Czy uda im się ocalić uczucie, nie rezygnując z marzeń?
       Wstęp na seans jest bezpłatny.
       Warto pamiętać, że w przypadku intensywnych opadów deszczu kino plenerowe zostanie odwołane.
      
Adam Krawczuk, CSE "Światowid"
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)