UWAGA!

Kolejna animacja Luca Bessona

Elbląg, kadr z filmu
kadr z filmu

Filmową propozycją kina Światowid na zbliżające się ferie jest kontynuacja „Artura i Minimków" - fantastycznej animacji w reżyserii kultowego reżysera Luca Bessona. „Artura i zemstę Maltazara" będzie można obejrzeć już od 15 lutego tylko w Światowidzie.

„Artur i Minimki" - pierwsza animacja z trzyczęściowego cyklu - okazała się ogromnym przebojem, gromadząc 6,4 miliona widzów we Francji i następne 10 milionów na całym świecie, druga część zapowiada się równie dobrze...
       Zbliża się koniec dziesiątej fazy księżyca i Artur przygotowuje się do ponownych odwiedzin krainy Minimków, w tym swojej ukochanej Selenii. Nagle mały pająk podrzuca do ręki chłopca ziarenko ryżu z napisem S.O.S. Nie ma wątpliwości - najwyższy czas udać się Minimkom na pomoc! Artur wyrusza w podróż do mikroskopijnego świata, ucieka przed wartownikami, stacza pojedynek za pojedynkiem z groźnymi szczurami, żabami i kosmatymi pająkami. Kiedy przybywa do wioski Minimków, okazuje się, że nikt z nich nie wzywał pomocy. Czyżby ktoś zastawił pułapkę na małego bohatera? (opis dystrybutora filmu)
       Cena biletu: 12 zł.
      
Edyta Jasiukiewicz (Światowid)
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama