UWAGA!

Maraton Wagarowicza

Elbląg, Kadr z filmu „Różowa Pantera”
Kadr z filmu „Różowa Pantera”

Dziś przypada pierwszy dzień kalendarzowej wiosny, także Dzień Wagarowicza. Z tej okazji Multikino zaprasza na maraton filmowy, w którym zobaczymy „Czerwonego Kapturka” i „Różową Panterę”.

Czerwony Kapturek
     Futerkowi i pierzaści gliniarze prowadzą dochodzenie w sprawie zakłócania porządku w chatce Babci, w którą zamieszani są Czerwony Kapturek, Wilk, Babcia i Drwal. Zarzuty, jakie im są stawiane, brzmią poważnie: włamanie, wkroczenie na teren prywatny, zakłócanie spokoju, napaść z zamiarem zjedzenia, posługiwanie się siekierą bez zezwolenia. Każdy z podejrzanych ma inną wersję wydarzeń...
     Scenariusz i reżyseria: Cory Edwards, Todd Edwards, Tony Leech. USA 2005. Do polskiej wersji językowej głosów użyczyli: Jolanta Fraszyńska, Miriam Aleksandrowicz, Adam Ferency, Piotr Machalica, Michał Milowicz, Jerzy Kryszak, Jarosław Boberek.
     
     Różowa Pantera
     Inspektor Jacques Clouseau – to nazwisko, które budzi lęk u każdego, komu dzielny żandarm stanie na drodze. Raczej nie dlatego, że Clouseau nie ma zdolności dedukcji, nie dostrzega oczywistych faktów, nie umie jasno się wysłowić i brak mu koordynacji ruchowej. Dzieje się tak, bo inspektor – choć stosuje metody nieszablonowe a często i niezrozumiałe dla kogokolwiek poza nim samym – jest w stanie rozwiązać każdą zagadkę. Przynajmniej tak było do tej pory...
     Reżyseria Shawn Levy, scenariusz Len Blum, Steve Martin. Obsada: Beyonce Knowles, Steve Martin, Kevin Kline, Jean Reno. USA 2006.
     Maraton Wagarowicza rozpocznie się 21 marca o godz. 12.30. Karnet - 18 zł, a dla uczniów, posiadaczy karty Multikinomaniaka i Club Nokia - 13 zł.
     
     
oprac. OK
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
A moim zdaniem...
Reklama