UWAGA!

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Diunę”

 Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Diunę”

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na „Diunę”. Już dziś kup bilet i zobacz ekranizację bestsellerowej powieści Franka Herberta. Film wejdzie na ekrany 22 października. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

Film „Diuna” przeniesie widzów w bardzo odległą przyszłość. Pustynna planeta Arrakis, zwana także Diuną, jest jedynym miejscem we wszechświecie skąd wydobywa się melanż - cenną substancję, która nie tylko przedłuża życie, ale również pozwala na podróże międzygwiezdne i zaglądanie w przyszłość. Z rozkazu imperatora Shaddama IV Diuna zostaje oddana w lenno szlachetnemu rodowi Atrydów. Na Arrakis przybywa książę Leto Atryda, lady Jessika oraz ich syn, Paul. Nikczemny ród Harkonnenów nie zamierza jednak oddać tak łatwo planety swoim wrogom. Bo kto włada Diuną, ten włada całym wszechświatem. W rolach główych: Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya, Jason Momoa, Josh Brolin, Oscar Isaac, Javier Bardem i Denis Villeneuve.

 

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na pokazy filmu w premierowy tydzień 22-28 października. Bilety można nabyć w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon. Seanse filmu „Diuna” są wyłączone z rezerwacji.

Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl

Najnowsze artykuły w dziale Kina i teatr

Artykuły powiązane tematycznie