UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Munkowy FreeStyle

Elbląg, Munkowy FreeStyle

Spotkania z Munkiem w klubie Mjazzga, wystawa plakatów do filmów Munka, projekcje filmowe, foldery i konkursy - to wszystko w ramach obchodów jubileuszu tego znakomitego reżysera planuje kino Światowid w najbliższych miesiącach. A już dziś ogłasza konkurs na prelekcję do wybranego filmu reżysera.

W związku z 90 rocznicą urodzin i zarazem 50 rocznicą śmierci Andrzeja Munka, patrona elbląskiego Dyskusyjnego Klubu Filmowego, kino Światowid ogłasza obchody jubileuszu reżysera, które potrwają od września do listopada 2011 roku.
       W ramach obchodów rocznicy planowanych jest wiele działań, wśród których znalazły się: wydanie folderu informacyjnego o życiu i twórczości Andrzeja Munka oraz przebiegu obchodów jubileuszu, konkurs pt. „Kim był Munk?" skierowany do młodych dziennikarzy i artystów, konkurs pt. „Munkowy FreeStyle" na przygotowanie najlepszej prelekcji do wybranego filmu reżysera, cykliczne spotkania z twórczością Andrzeja Munka w klubie Mjazzga, projekcje filmów Andrzeja Munka na spotkaniach DKF czy wystawa plakatów do filmów Munka.
       Tymczasem już dziś można zgłosić się do udziału w konkursie „Munkowy FreeStyle". Może wziąć w nim udział każdy, niezależnie od wieku i wykształcenia. Należy przygotować prezentację (nie dłuższą niż 15 min.) dotyczącą wybranego filmu Andrzeja Munka i przedstawić ją podczas przesłuchań komisji oceniającej. Docelowo prezentacja ma mieć charakter prelekcji podczas spotkania DKF-u i ma przygotować widzów do odbioru filmu Andrzeja Munka. Prezentacja ma dotyczyć jednego z poniższych pełnometrażowych filmów fabularnych: „Błękitny krzyż" (1955), „Człowiek na torze" (1956), „Eroica" (1957), „Zezowate szczęście" (1959)
       Do konkursu należy zgłaszać się mailowo na adres: konkurs@swiatowid.elblag.pl, w temacie wpisując ANDRZEJ MUNK. W treści maila powinny znajdować się: imię i nazwisko uczestnika, wiek, telefon kontaktowy oraz tytuł filmu, do którego prelekcja zostanie przygotowana.
       Zgłoszenia są przyjmowane do końca września 2011 roku. Przesłuchania zostaną przeprowadzone w drugiej połowie październiku 2011 roku. Termin zostanie uzgodniony z uczestnikami mailowo.
       Regulamin konkursu na stronie www.swiatowid.elblag.pl
      
       Konkurs "Munkowy FreeStyle" realizowany w ramach projektu Dyskusyjny Klub Filmowy im. Andrzeja Munka w Kinie Światowid dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.
      
Edyta Jasiukiewicz, Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama