UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Na dużym ekranie: Jan Paweł II w Elblągu

Elbląg, Na dużym ekranie: Jan Paweł II w Elblągu

Kończy się kolejny sezon seansów filmowych z cyklu „Elbląg na dużym ekranie”. Na ostatnie w tym sezonie spotkanie CSE Światowid i Telewizja Elbląska zapraszają w poniedziałek, 2 czerwca o godz. 18.00. Będzie ono poświęcone 15. rocznicy wizyty papieża Jana Pawła II w Elblągu. Wstęp wolny.

Po raz pierwszy projekt ten zaistniał w styczniu 2006 roku. Nikt wówczas nie przypuszczał, że będzie to taki sukces i że tylu elblążan zechce oglądać w kinie stare filmy o swoim mieście. Mała Sala kina Światowid nie była w stanie pomieścić wszystkich widzów, dlatego seanse przeniesiono do sali dużej. Ale i ta często pękała w szwach. No cóż, elblążanie kochają swoje miasto.
       Każdy z sezonów miał jakąś myśl przewodnią. Sezon 2013/14 poświęcony jest jubileuszom. Wyświetlane filmy związane były z przypadającymi w tym roku jubileuszami: 777-lecia założenia Elbląga, 200-lecia urodzin Ferdynanda Schichu’a, 40-lecia budowy oddziału Politechniki Gdańskiej, 30-lecia odbudowy elbląskiej starówki, czy też 20-lecia powstania Telewizji Elbląskiej. Ostatnie w tym sezonie spotkanie z „Elblągiem na dużym ekranie” poświęcone będzie 15-tej rocznicy wizyty papieża Jana Pawła II w Elblągu.
      
       „Elbląga na dużym ekranie” awansował do rangi Poniedziałkowego Uniwersytetu Filmowego – widzowie otrzymali indeksy i zdobywali zaliczenia. Wśród najpilniejszych studentów w najbliższy poniedziałek rozlosowane zostaną ufundowane przez sponsorów nagrody i upominki. Należy tylko nie zapomnieć indeksu.
       Seans „Jan Paweł II w Elblągu” rozpocznie się w poniedziałek, 2 czerwca o godz. 18.00 w dużej sali Kina Światowid. Spotkanie poprowadzi Juliusz Marek z Telewizji Elbląskiej. Wstęp wolny.
      
      
Organizatorami są Centrum Spotkań Europejskich Światowid i Telewizja Elbląska. Patronat Honorowy nad cyklem objął Prezydent Elbląga i Rada Miasta Elbląga.
       Patronat medialny nad cyklem sprawuje Elbląska Gazeta Internetowa portEl.pl
CSE Światowid
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama