UWAGA!

Na wagary do kina

W środę 21 marca kino Światowid zaprasza na Dzień Wagarowicza. Tego dnia kino pokaże dwa filmy: dla młodzieży „Babel”, a dla dzieci „Happy Feat. Tupot małych stóp”.

„Babel” to znakomity dramat z Bradem Pittem i Cate Blanchett w rolach głównych, siedmiokrotnie nominowany do nagrody Oscara 2006. „Babel” to pomieszanie języków i kultur, różne wizje rzeczywistości i sprzeczne oczekiwania. Fascynujący obraz świata przypomina całość powałkowaną, różną w swej odmienności i niemożliwą do ogarnięcia zwłaszcza dla człowieka, co krok poddawanego losowej próbie.
     Natomiast najmłodszym zapewne spodoba się film „Happy Feat. Tupot małych stóp” - przygodowa animacja o pingwinku Mambo, który jest najgorszym śpiewakiem na świecie. Urodził się, tańcząc, jak sam sobie zagra... czyli stepując. Choć mama Mambo, Norma Jean, uważa, że jego taneczny zwyczaj jest uroczy, jego ojciec Memphis twierdzi, że „to nie przystoi pingwinom”. Poza tym oboje wiedzą, że bez „pieśni serca” Mambo może nigdy nie zaznać prawdziwej miłości.
     Godziny seansów uzależnione są od rezerwacji osób i instytucji zainteresowanych taką formą spędzenia Dnia Wagarowicza.
     
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
NOWOŚĆ! Dział "A moim zdaniem" obsługuje hashtagi.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama