UWAGA!

Drogi Czytelniku,

uprzejmie informujemy, że w związku z wejściem w życie Rozporządzenia o Ochronie Danych Osobowych stworzyliśmy zgodną z nim politykę prywatności. Regulacje RODO zmuszają nas do wystąpienia z prośbą do Ciebie o zaakceptowanie jego postanowień, chociaż z praktycznego punktu widzenia nic się nie zmienia w sposobie korzystania z naszego serwisu.

Jedyną rzeczą, która może budzić Twoje obawy jest profilowanie. Wyjaśniamy, że w naszym przypadku, tak jak dotychczas, skutkuje ono wyłącznie tym, że jeśli uprzednio byłeś/aś na stronie jakiegoś biura podróży, to z dużym prawdopodobieństwem nasi zaufani partnerzy reklamowi tacy jak Google serwować będą banery z widokami złocistych plaż.

Prosimy zapoznać się z polityką prywatności stosowaną na naszej stronie i zaakceptować jej postanowienia.

Może później

Niemieckie filmy w Światowidzie

Od 21 do 22 listopada kino Światowid zaprasza na ostatni już pokaz z cyklu Kino Naszych Sąsiadów. W tym miesiącu obejrzeć można filmy niemieckich reżyserów: Wernera Herzoga i Wolfganga Petersena. Początek seansów o godzinie 18.

Kino Naszych Sąsiadów to comiesięczne, dwudniowe prezentacje jednego lub dwóch filmów reżyserów pochodzących z krajów sąsiadujących z Polską.
     - Pokazywaliśmy już filmy z Rosji, Litwy, Białorosi, Ukrainy, Czech i Słowacji - przypomina Emilia Robak ze Światowida. - Tym razem bohaterem cyklu będą Niemcy, a dokładnie dwaj niemieccy reżyserzy - Werner Herzog i Wolfgang Petersen.
     Pierwszego dnia (21 listopada) przeglądu zaprezentowane zostaną dwa filmy Wernera Herzoga. Będzie to „Człowiek niedźwiedź”, którego projekcja odbędzie się o godzinie 18 oraz „Niezwyciężony” (początek o godz. 20).
     Drugi dzień (22 listopada) będzie należeć do Wolfganga Petersena. Zaprezentowany zostanie film katastroficzny „Posejdon” o godzinie 18, a o godz. 20 – „Okręt”.
     - Filmy przez nas prezentowane są ciekawe i spójne tematycznie - mówi Natalia Klonowska z kina Światowid.- Filmy Herzoga pokazują siłę, odwagę, pewną niezwykłość, która budzi podziw, z kolei u Petersena zobaczyć możemy przerażającą siłę oceanu, żywioł, a także ludzi walczący o życie pod wodą.
     Bilet na pojedynczy film kosztuje 6 zł. Informacje i rezerwacja biletów pod nr telefonu 055 611-20-56.
A
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...
Reklama