UWAGA!

Noc w kinie z Sandrą Bullock - promocyjna cena biletów

2010-04-20
Aktualizowany 2010-04-23 15:13
Elbląg, Noc w kinie z Sandrą Bullock - promocyjna cena biletów

W piątek 23 kwietnia Multikino zaprasza na Nocny Maraton Filmowy, podczas którego wyświetlane będą filmy z Sandrą Bullock: „Przeczucie”, „Narzeczony mino woli” i „Dom nad jeziorem”. Tylko teraz specjalna promocja: dwa bilety w cenie 19 zł.

„Przeczucie”
      
Linda traci męża w wypadku samochodowym. Jest w szoku, ale w jeszcze większą psychozę wpada, kiedy następnego dnia jej mąż pojawia się w domu cały i zdrowy. Kobieta podejrzewa, że wcześniej doznała jakiegoś złudzenia. Zaczyna ją prześladować upiorne przeczucie, że tragedia, która była jej wizją, nastąpi naprawdę. Za wszelką cenę stara się, by nie doszła ona do skutku.
       Reżyseria Mennan Yapo. Występują: Sandra Bullock, Marcus Lyle Brown, Kate Nelligan. Dramat, thriller, psychologiczny. USA 2007.
      
       „Narzeczony mimo woli”
      
Kobieta biznesu, Margaret Tate, w pracy prosperuje bardzo dobrze, chociaż podwładni za nią nie przepadają. Niespodziewanie życie zrzuca na nią komplikacje – grozi jej deportacja, gdyż zaniedbała swoje procedury wizowe. Margaret decyduje się na poniżający ją krok – zmusza swojego asystenta, by wziął z nią ślub. To jedyna możliwość, aby bizneswomen otrzymała amerykańskie obywatelstwo i została w Nowym Jorku. Dalsze perypetie tych dwojga ludzi toczą się w miejscowości Sitka na Alasce, gdzie mieszkają rodzice Andrew. Cóż może się stać, gdy między Margaret i Andrew, którzy za sobą nie przepadają, nagle pojawia się tajemnicze uczucie...
       Reżyseria Anne Fletcher. Występują: Sandra Bullock, Ryan Reynolds, Mary Steenburgen, Craig T. Nelson. Komedia romantyczna. USA 2009.
      
       „Dom nad jeziorem”
      
Skrzypiąca skrzynka na listy nieopodal położonego nad malowniczym jeziorem domu w magiczny sposób czaruje miłość wiążącą się pomiędzy dwojgiem samotnych osób. Budzącego się uczucia nie jest w stanie okiełznać nawet granica czasu, a pisane do siebie przez zakochanych listy zastępują widok kochanych oczu, dotyk ciepłej dłoni i szaleństwo zmysłów. Czym jest potęga miłości, czym jest oczekiwanie na nią, czy los zawsze zsyła drugą szansę i czy odnaleziona już miłość nie oznacza dalszego czekania?
       Reżyseria Alejandro Agresti. Występują: Keanu Reeves, Sandra Bullock, Christopher Plummer, Ebon Moss-Bachrach. Melodramat, Fantasty. USA 2006.
      
      
       ***
       Nocne maratony filmowe (NMF) to cykliczny projekt specjalny obywający się w kinach sieci Multikino od 2005 roku w całej Polsce.
       Raz w miesiącu, w piątkowe wieczory zapraszamy na noc pełną emocji, podczas których widzowie mogą jeszcze raz zobaczyć niezapomniane kreacje aktorskie (filmy z udziałem danego aktora), retrospektywy reżyserskie, filmy z danego gatunku (horrory, komedie, sensacyjne). Maratony realizujemy również w oparciu o wchodzący na ekrany premierowy przebój kinowy.
      
Aneta Michalska, Multikino
Polub ten artykuł
Polub portEl.pl
A moim zdaniem...

Przeczytaj też co działo się w Elblągu wcześniej

Zamieszczenie następnej opinii do tego artykułu wymaga zalogowania

W formularzu stwierdzono błędy!

Ok
Dodawanie opinii
Aby zamieścić swoje zdjęcie lub avatar przy opiniach proszę dokonać wpisu do galerii Czytelników.
Dołącz zdjęcie:

Podpis:

Jeśli chcesz mieć unikalny i zastrzeżony podpis
zarejestruj się.
E-mail:(opcjonalnie)
Reklama